(0564)94 83 60
(068)970 56 97
(0564)94 83 63 прийм.
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | Перереєстрація громадян, які перебувають на квартирному обліку

Перереєстрація громадян, які перебувають на квартирному обліку

Шановні мешканці Центрально-Міського району !

         Відповідно до Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, затверджених постановою Ради Міністрів УРСР і Укрпрофради від 11.12.1984 № 470, зі змінами, у виконкомі районної у місті ради, щороку в період  з 1 жовтня по 31 грудня проводиться перереєстрація громадян, які перебувають на квартирному обліку для поліпшення житлових умов, в ході якої перевіряються їх облікові дані.

До облікових даних, які насамперед необхідно щороку оновлювати, відносяться:

 - довідка з реєстрації місця проживання та склад сім'ї;

 - довідка з місця роботи;

 - копії документів, що призвели до змін у складі сім'ї (якщо таке відбулося);

 - копії пільгових документів (за наявності);

 - копія документа, що підтверджує набуття право власності на об'єкт нерухомого майна (квартира/будинок), якщо таке право виникло і було зареєстровано та копія технічного паспорта на цей об'єкт.

Як свідчить аналіз, тільки близько 10 відсотків із тих, хто перебуває на обліку у встановлені терміни надають вищезазначені документи.

         Під час перереєстрації, яку здійснює секретар громадської комісії з житлових питань з'ясовано, що майже  кожен третій громадянин з моменту взяття на облік ні разу не оновлював свою квартирну справу. Більше половини із тих, хто перебуває у черзі на поліпшення житлових умов у виконкомі районної у місті ради, роками не цікавляться станом квартирної черги, тому житлова комісія самостійно  розшукує таких громадян, готуючи запити в різні інстанції для з'ясування обставин подальшого перебування таких громадян на обліку.

За останні п’ять років, за пропозиціями громадської комісії з житлових питань були зняті з квартирного обліку більше 200 сімей та одинаків,  які втратили право перебувати на обліку у зв'язку з наявністю відомостей, що не відповідали дійсності, які були підставою для взяття свого часу на квартирний облік, а також  були забезпечені достатнім рівнем жилою площею, внаслідок чого відпали підстави для надання іншого жилого приміщення.

 Отже, звертаємося з проханням до кожного громадянина, що перебуває на обліку, про своєчасне надання зазначених документів до своєї особової справи для мінімізації відповідних пошукових дій та уникнення різних несподіванок після прийняття рішення про зняття з квартирного обліку.

вгору