Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | Перемога наших театралів

Перемога наших театралів

В культурному житті міста Кривого Рогу відбулася значна та приємна подія — за підсумками щорічного ХХVІІІ-го

фестивалю-конкурсу на здобуття вищої театральної нагороди Придніпров’я “Січеславна-2020” наші театрали, працівники КП “Криворізький академічний міський театр драми та музичної комедії імені Тараса Шевченка” відзначились у декількох номінаціях.

В номінації “Краща чоловіча роль” перемогу отримав артист-вокаліст Микола Єфименко, за роль Містера Ікс у виставі “ Містер Ікс” (режисер-постановик — Заслужений артист України Василь Короленко). Кращою серед жінок, в номінації “Краща жіноча роль”, стала актриса, майстер сцени Валерія Курило за роль Теодори Верд'є у виставі “ Містер Ікс”.

            Окрім цього, на церемонії нагородження була вручена премія «Репутація та Повага», яка була заснована в 2018 році  партнером фестивалю Торговою маркою «Таврія», з метою відзначення технічних працівників театру – людей, за допомогою яких народжуються вистави. І цього разу премією нагородили Олену Іванченко — начальника цеху звукового обладнання КП “Криворізький академічний міський театр драми та музичної комедії імені Тараса Шевченка”.

            В цьогорічному конкурсному перегляді взяли участь 6 театрів Дніпра, Академічного театру імені Лесі Українки м.Кам’янське, 4 театри м.Запоріжжя, 3 театри міста Кривого Рогу та Павлоградського театру ім.Б.Захави.

На цю подію щороку з нетерпінням чекають театри Дніпропетровщини та Запоріжжя, адже лише в рамках «Січеславни» актори, режисери, постановники та усі причетні до створення театрального дійства на сцені можуть почути від провідних театрознавців України розгорнуту критику вистав.  Це обґрунтовані рецензії, які складаються як з позитивних відгуків, так і з критичних зауважень.

            Цього року урочиста церемонія нагородження переможців була проведена 28 вересня в приміщенні Дніпровського національного академічного українського музично-драматичного театру ім.Т.Шевченка.

            Вітаємо наших славних театралів з яскравою перемогою та бажаємо подальших творчих успіхів, натхнення, нових ролей і вистав на благо духовного процвітання криворіжців.

вгору