(0564)94 83 60
(068)970 56 97
(0564)94 83 63 прийм.
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | Перегляди “Весна Рудани-2021» у Центрально-Міському районі

Перегляди “Весна Рудани-2021» у Центрально-Міському районі

На минулому тижні в Центрально-Міському районі завершено перегляди виступів творчих колективів закладів культури і освіти, вихованців позашкільних мистецьких навчальних закладів району - учасників XІХ-го міського фестивалю народної творчості "Весна Рудани".

         До уваги районного оргкомітету в І турі були представлені цілі концертні програми: на сцені КПНЗ “ПДЮТ Центрально-Міського району” КМР своїми надзвичайними та зворушливими хореографічними композиціями, новими, неперевершеними концертними костюмами вразили учасники народного художнього колективу студія естрадного танцю “Ренесанс” (керівники А.Рідош, І.Рідош, О.Нагорна), зразковий художній колектив естрадно-спортивного танцю “Ювента” (керівники І.Шепеленко, Т.Шаблій), вкотре показали свою самобутність учасники колективу стилізованого народного співу “Ладоньки” (керівник Л.Хоменко). Надзвичайно яскраве та цікаве дійство відбувалося і на сцені Центру позашкільної освіти “Зміна” КМР: зворушливий виступ юних учасників Арт-студії “Веселунчики”(керівник Н.Охрімчук), ніжна хореографічна композиція ЗХК естрадного танцю “Очаровашки” (керівники О.Чемізова, І.Хіменко), проникливі пісні Театру пісні “Світанок” (керівник О.Бурдужа) і як завжди, феєричний виступ юних модниць і демонстрація нових, чудових колекцій від народного художнього колективу Театр моди “Дебют” (керівники Т.Ширшова, Т.Короткова).

         Всім учасникам І туру вдалося приємно вразити членів районного оргкомітету своїми творчими ідеями, яскравими талантами, натхненим настроєм і великим прагненням до перемоги.

         Перегляди в районі завершено, а пропозиції щодо найкращих з кращих передані на розгляд до міської мистецької ради XІХ-го міського фестивалю народної творчості "Весна Рудани".

         Висловлюємо щиру подяку всім керівникам закладів освіти і культури, керівникам творчих колективів і викладачам, учасникам фестивалю та їх батькам, бажаємо подальших творчих успіхів та перемог!

вгору