(0564)94 83 60
(068)970 56 97
(0564)94 83 63 прийм.
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | Підведення підсумків конкурсу “Мрія та реальність” в Центральній бібліотеці

Підведення підсумків конкурсу “Мрія та реальність” в Центральній бібліотеці

18 лютого 2021 року в читальній залі Відділу обслуговування КЗК «Міська бібліотека для дорослих» КМР (пр. Поштовий, 40) відбулася значна культурна подія - підведення підсумків міського літературного конкурсу «Мрія та реальність», присвяченого 30-ти річчю альманаху “Саксагань”.

         Міський конкурс "Мрія та реальність" проводиться з метою виявлення, стимулювання розвитку та соціальної підтримки місцевих талановитих поетів, прозаїків і драматургів, сприяння їх творчій самореалізації та творчому розвитку,  Основними завданнями конкурсу соціальна підтримка молодіжної творчої ініціативи та популяризація літературної творчості серед молоді та людей поважного віку, активне залучення творчих мешканців міста до соціально вагомої діяльності, створення у місті Кривому Розі сприятливого середовища для соціалізації творчої особистості, підтримка молодих та вже відомих місцевих прозаїків і поетів, сприяння розвитку літературного процесу на Криворіжжі. Організатори конкурсу: управління культури виконкому Криворізької міської ради, КЗК «Міська бібліотека для дорослих» КМР та літератор, член Національної спілки журналістів України Кучер (Дюка) Андрій Анатолійович.

В урочистій атмосфері, в читальній залі Відділу обслуговування КЗК «Міська бібліотека для дорослих» було проведено нагородження переможців конкурсу та вручення їм цінних подарунків, за підтримки благодійного фонду «Українська перспектива». Переможцями стали двадцять п'ять криворіжців - юних, молодих та людей поважного віку.

Приємно відзначити той факт, що Центральна бібліотека КЗК «Міська бібліотека для дорослих» КМР завжди відкриває свій простір для творчих людей Кривбасу.

вгору