Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | Підсумки роботи спостережної комісії при виконкомі Центрально-міської районної у місті ради за І півріччя 2016 року

Підсумки роботи спостережної комісії при виконкомі Центрально-міської районної у місті ради за І півріччя 2016 року

Відповідно до річного плану роботи засідання спостережної комісії при виконкомі Центрально-Міської районної у місті ради проводяться кожної першої середи місяця о 10.00.

Станом на 01.07.2016 на обліку у спостережній комісії при виконкомі  Центрально-Міської районної у місті ради перебуває 33 особи, умовно-достроково звільнених від відбування покарання.

У І півріччі 2016 року спостережною комісією було знято з обліку 10 осіб, умовно-достроково звільнених від відбування покарання, з них: 9 осіб по закінченню відповідного строку, 1 - у зв’язку зі смертю.

За звітний період спостережною комісією за повідомленнями, отриманими від виправних колоній, а також за особистим зверненням було поставлено на облік 13 осіб, умовно-достроково звільнених від відбування покарання. Усім громадянам, що стали на облік у спостережній комісії надано перелік документів для отримання матеріальної допомоги. Крім того, з ними проведена консультативна робота з питань працевлаштування та поновлення правовстановлюючих документів.

 Протягом І півріччя 2016 року проведено 6 засідань спостережної комісії   при виконкомі Центрально-Міської районної у місті ради. В ході їх проведення були розглянуті наступні питання:

-       зняття з обліку осіб, умовно-достроково звільнених від відбування покарання;

-       взяття на облік осіб, умовно-достроково звільнених від відбування покарання;

-       про організацію роботи щодо обстеження умов проживання та працевлаштування осіб, звільнених з місць позбавлення волі та осіб, звільнених від відбування покарання;

-       про проведення профілактичної роботи з особами, які звільнилися від відбування покарання;

-       про хід виконання графіку обстежень членами комісії осіб, які перебувають на обліку в спостережній комісії при виконкомі Центрально-Міської районної у місті ради;

-       заслуховування інформації Центрально-Міського районного відділу поліції щодо осіб, які звільнились з місць позбавлення волі у 2016 році та перебувають на обліку у Центрально-Міському відділенні поліції Криворізького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області.

Протягом 6 місяців членами спостережної комісії були обстежені умови проживання 13 осіб, які перебувають на відповідному обліку. З даними особами організована роз’яснювально-виховна робота щодо їх прав і гарантій,  а також, з метою недопущення вчинення повторних злочинів, проведено  профілактичні бесіди. В ході проведення зазначеної роботи, 16 особам, які  звільнилися від відбування покарання роз’яснено їх право на звернення, ознайомлено з графіками прийому голови Центрально-Міської районної у місті ради та голови спостережної комісії, а також датою та часом засідань спостережної комісії. Крім того, членами спостережної комісії 1 особі надано допомогу у працевлаштуванні, а 1 особі — в оформленні пенсії. 

У І півріччі 2016 року 4 особи, які звільнилися від відбування покарання  отримали матеріальну допомогу на загальну суму 700 грн.

Як повідомляє  Центрально-Міське відділення поліції Криворізького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області, серед осіб, які були умовно-достроково звільнені у 2016 році фактів вчинення повторних злочинів не виявлено, а їх  поведінка не викликає занепокоєння.

вгору