(0564)94 83 60
(068)970 56 97
(0564)94 83 63 прийм.
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Інформаційна база | Підприємства, організації, установи

Підприємства, організації, установи

Провідні підприємства району

У Центрально-Міському районі розташовані 6 підприємств переробної промисловості, у тому числі 2 машинобудівної та 4 харчової галузі, а також 2 підприємства, які здійснюють розподілення та постачання електричної та теплової енергії. Серед промислових підприємств мають значні обсяги виробництва товарної продукції це: АТ "Електроград", ПОГ Криворізьке УВП УТОС, ПрАТ "Криворізький міськмолокозавод № 1", КПТМ "Криворіжтепломережа".

Визначним флагманом серед підприємств району є АТ "Електроград", яке створено у 2000 році на базі заводу електромонтажних виробів № 5 (заснованого у 1960 році). На підприємстві працює 185 чоловік. Підприємство виготовляє більш ніж 200 видів серійної електротехнічної продукції.

Продукція заводу має сертифікати якості. На підприємстві впроваджена система управління якістю ІSО 9001-2001. Завод отримав сертифікат на систему екологічного управління ДСТУ ІSО 14001-2006.

АТ "Електроград" має власну акридитовану випробувальну лабораторію, укомплектованому стендом високовольтних вимірювань.

АТ "Електроград" має філії у Києві, Одесі, Харкові, Львові, Баку.

Постачання виробленої на підприємстві електротехнічної продукції здійснюється у понад 170 міст України, країни близького та далекого зарубіжжя.

Головні принципи АТ "Електроград" є надійність, висока якість продукції, своєчасне та повне виконання зобов'язань перед партнерами, реалізація виробів за доступними цінами.

АТ "Електроград" переможець регіонального і фіналіст загальнодержавного конкурсу "100 кращих товарів України 2004 року".

Підприємство Дослідний завод ПАТ "КриворіжНДПІрудмаш" введено в експлуатацію у 1951 році, як завод верстатів алмазного буріння та електромагнітних сепараторів. Входить до складу ПАТ "КриворіжНДПІрудмаш". Підвідомче Міністерству промислової політики України. 100% акцій знаходяться у власності держави. Нині значно скоротилась кількість замовлень на виготовлення нової техніки, тому завод освоїв виробництво запасних частин для підприємств гірничодобувної галузі: Південний, Інгулецький, Центральний ГЗК, ПАТ "АрселорМіттал Кривий Ріг".

На заводі працює 68 чол. Завод має освоєний технологічний цикл. Сталеве литво, ровний цикл механічної обробки, термічну та хіміко-термічні обробки, складання та випробування ( в т.ч. гідравлічні) різноманітних машин.

ПАТ "ІВП "Енергія" створено у 1976 році, як конструкторське бюро "Енергія" з метою розробки та виробництва газотурбінних двигунів різного призначення. На підприємстві працює 108 чоловік.

Підприємство виконує монтажні та пуско-наладочні роботи, гарантійне та після гарантійне обслуговування, ремонти усього обладнання, яке виготовляє.

Має змогу у короткий термін розробити та виготовити обладнання для енергозберігаючих технологій під конкретні параметри замовника.

Продукція заводу успішно себе зарекомендувала у Чехії, Канаді.

Підприємство об'єднання громадян Криворізького учбово-виробничого підприємства Українського товариства сліпих засновано у 1933 році.

На підприємстві працює 195 чол., з них 111 інваліди по зору. Основні напрямки діяльності – виробництво електророзподільної та контрольної апаратури. Також виготовляються товари народного споживання та деякі будівельні матеріали (вироби з пінопласту). Основними споживачами продукції є великі промислові підприємства України, будівельні компанії м.Кривого Рогу.

На сучасному етапі розвитку підприємство постійно веде роботу по пошуку нових ринків збуту, освоює нові види виробів, займається зовнішньоекономічною діяльністю та невпинно поліпшує роботу по соціально-трудовій, медичній, культурній реабілітації інвалідів та їх інтеграції у суспільстві.

ПрАТ "Криворізький міськмолокозавод № 1", заснований у 1961 році. Працює 237 чол. Один із провідних підприємств переробної промисловості міста та регіону.

Завдяки високій якості та широкому асортименту виготовляємої продукції, входить до складу найбільш динамічно розвинутого оператора молочного ринку FRACTAL SNDUSTRIE s.a.r.l., FRANCE.

Основним видом діяльності підприємства є виробництво молочної продукції, такої як молоко незбиране, кисломолочна продукція, йогурти, сметана, сирки солодкі та сиркові вироби, сир, сири м'які, масло тваринне. Постійно освоюється виробництво нових видів молочних продуктів, але не відходячи від традиційних технологій, уникаючи консервантів та стабілізаторів.

Виробнича база підприємства укомплектована сучасним обладнанням.

Підприємство піклується як про якість, так і про привабливий зовнішній вигляд продукції.

На теперішній час підприємство виготовляє та поставляє на ринок нові торгові марки "Ясне сонечко", "Смаковеньки", "Фруате", "Сан Круі". Свою продукцію ПрАТ "Криворізький міськмолокозавод № 1" постачає підприємствам металургійного комплексу, бюджетним установам та підприємствам роздрібної торгівлі м.Кривого Рогу та Дніпропетровської області.

З метою зменшення шляху до споживача створена власна торгівельна мережа, яка зараз налічує 39 торгових об'єктів і охоплює усі райони Кривого Рогу.

ТОВ "Геліос ЛТД" засноване у 1994 році на базі фотографії № 22. Завдяки впровадженню нових сучасних технологій фірма "Геліос" збільшила кількість послуг, які надаються населенню, покращалась якість обслуговування клієнтів. На фірмі працює 56 кваліфікованих спеціалістів.

ТОВ "Геліос ЛТД" надає послуги по ксерокопіюванню, фотопослуги, реалізує канцтовари, фототовари, здійснює цифровий фотодрук, очистку та реалізацію питної води, виготовляє на основі очищеної води "Геліос" 30 видів солодких, безалкогольних напоїв, надає туристичні послуги.

Продукцію фірми "Геліос" відомо далеко за межами міста.

ТОВ "Пласма" було засноване у 2005 році з метою виготовлення продуктів харчування, а саме: мінеральних вод та інших безалкогольних напоїв. Принцип роботи підприємства: виробництво – поставка – обслуговування. На підприємстві працює 12 чоловік.

Основна продукція підприємства фасована газована та негазована вода ТМ "Дельфілайф" ємкістю 5 л, 2 л, 1,5 л, 0,5 л з мінералізацією від 100 до 500 мг/дм3.

Споживачами води ТМ "Дельфілайф" є більше 500 підприємств, фірм, магазинів, оптових баз, кафе, школи та дошкільні навчальні заклади, мережа аптек "Фармація", ВАТ "Криворізький хлібокомбінат № 1", ПрАТ "Криворізький міськмолокозавод № 1", оптові бази у м.Жовті Води, П'ятихатки, Павлоград та інші.

КПТМ "Криворіжтепломережа" було організовано у 1972 році, мало назву "Об'єднання котелень із тепловими мережами". У грудні 1980 року підприємство перейменоване у "Криворізьке підприємство теплових мереж".

Комунальне підприємство теплових мереж "Криворіжтепломережа" – це підприємство, яке засноване на власності територіальної громади м.Кривого Рогу. Основними напрямками діяльності є: виробництво теплової енергії для систем опалення та підігріву води власними силами і збут її споживачам, експлуатація та проведення поточного і капітального ремонтів енергетичного обладнання і теплових мереж, установка, монтаж котлів та іншого технологічного обладнання. Частка КПТМ "Криворіжтепломережа" по постачанню теплової енергії споживачам перевищує 50 відсотків від усього об'єму постачання теплової енергії у м.Кривому Розі, що визначає монопольний статус підприємства на ринку постачання тепла споживачам.

Піклуючись про майбутнє, підприємство вкладає кошти у розвиток. Це вселяє впевненість у завтрашньому дні й відкриває нові можливості вже сьогодні.

Чисельність працюючих на підприємстві 2263 чол. На балансі підприємства 74 котелень, 658,2 км теплотрас, 125 ТРП.

ТОВ"Діяпруда" єдина в Україні державна структура, яка акредитована і має дозвіл на виконання робіт з визначення якісних показників в залізорудній, марганцевій, флсодоломітній, вугільній сировині, що виготовляється підприємствами України та відвантажується на металургійні комбінати України і на експорт.

У разі потреби ТОВ"Діяпруда" бере участь у вирішенні спірних питань між постачальником і споживачем, як третя незалежна сторона.

На підприємстві працює 30 чоловік. Підприємство співпрацює з ПАТ "Південний ГЗК", ПАТ "Суха Балка", ПАТ "Металургійний комбінат "Азовсталь", ПАТ "Маріупольський металургійний комбінат ім.Ілліча ГЗК "Укрмеханобр" та іншими.

вгору