Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | Патріотична година в Центральній бібліотеці

Патріотична година в Центральній бібліотеці

«Україна. Люди. Майдан» - під такою назвою відбулася патріотична  година у читальній залі Центральної бібліотеки з учнями КЗШ №№ 60, яка була присвячена Дню Гідності і Свободи.

Згадати, як усе починалося, допомогли уривки з документальних стрічок: «Небесна сотня. Зима, що нас змінила», «Революція Гідності» студії 1+1, відеоролики, створені працівниками бібліотеки, виступи  учнів. Спогади були щедро забарвлені поезією  криворізької поетеси Лани Александрової.

Лана Александрова – лауретка багатьох Всеукраїнських поетичних конкурсів, з останніх – дипломантка Всеукраїнського поетичного вернісажу  імені Максима Рильскького «Троянди і виноград» - 2017», переможниця  поетичного слему в проекті «Літературний міст». Поетеса завжди є бажаним гостем Центральної бібліотеки КЗК “Міська бібліотека для дорослих” та приймає активну участь в патріотичних заходах, за що їй дуже вдячні і організатори зустрічей, і їх учасники. Лана проникливо та душевно декламувала власні вірші «Молилась мати», «Код нацїї» та інші твори, що торкаються теми героїзму і патріотизму, сповнені болю, жалю, гордості. Поетеса Л.Александрова має активну громадянську позицію, а в її віршах  значно відчувається, як їй болить за Україну.

Своїми спогадами про пережите під час майдану поділився свідок тих трагічних подій Максим Іщенко. Його емоційна сповідь була про події, які відбувалися на Майдані, відданість та героїзм майданівців та про те, що спонукало його стати одним із учасників Революції Гідності. Гість розповів про ситуації на майдані, в яких дуже важливим був прояв доброти, допомоги, співчуття до людей, які відстоювали принципи демократії та свободи. Максим розповів, як Євромайдан вплинув на його подальше життя та що більше всього  вразило на Майдані. Несподіваним для всіх присутніх стався той факт, що саме в Центральній бібліотеці, на цьому заході Максим Іщенко зустрівся зі своєю колишньою вчителькою, подарував їй квіти. Це був дуже зворушливий момент зустрічі.

Патріотична година промайнула надзвичайно цікаво, емоційно, зворушливо.  Основною метою таких заходів є набуття порозуміння підростаючим поколінням, наскільки важливим є почуття власної гідності кожної окремої людини та народу в цілому. Ті трагічні події треба пам’ятати, аби не зрадити все те, заради чого наші патріоти віддали найдорожче – життя.

вгору