Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | Пам`ятки з безпеки життєдіяльності дітей під час літніх канікул 2020 року

Пам`ятки з безпеки життєдіяльності дітей під час літніх канікул 2020 року

Шановні батьки!

 Дитинство - найважливіший, самобутній і неповторний період у становленні кожної особистості. Саме в цей час дитина формується фізично, психічно й інтелектуально, набуває необхідних знань, умінь та навичок. І саме в цей період вона потребує найбільшої уваги, спілкування і захисту.

Важливою складовою виховання дітей є навчання основам безпечної життєдіяльності, яке повинно привчити дитину цінувати та берегти власне життя і життя оточуючих, уникати потенційно-небезпечних ситуацій, а у разі їх виникнення – діяти грамотно, надаючи самодопомогу чи допомогу іншим.

Літні канікули для дітей - це можливість набратися свіжих сил, оздоровитися, закріпити набуті знання і використовувати їх у домашніх умовах. Звертаємо увагу на організацію відпочинку Вашої дитини  під час канікул. Приділяйте, будь ласка, більше уваги своїй дитині, залучайте її до виконання домашніх обов’язків.

З метою збереження життя та здоров’я кожної дитини, відділ освіти виконкому Центрально-Міської районної у місті ради звертається з проханням тримати на постійному контролі проведення дозвілля Ваших дітей за межами дому, під час перебування на водних об’єктах району та міста; привчати  дотримуватися правил дорожнього руху та забезпечувати умови безпечної життєдіяльності в літній період 2020 року.

Пам’ятки додаються.

Інформує: Відділ освіти
вгору