(0564)94 83 60
(068)970 56 97
(0564)94 83 63 прийм.
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | Пам'ятаємо Чорнобиль

Пам'ятаємо Чорнобиль

У цьому році ми відзначаємо 35-ту річницю Чорнобильської трагедії, тих страшних чорнобильських подій... 26 квітня — це день, коли кожна людина повинна поставити перед собою такі питання: хто я? Для чого я живу на світі? Як я живу? Як дію? Чим можу допомогти іншій людині, що потребує допомоги? Адже сама природа зробила нам застереження, люди, не будьте байдужими, жорстокими, безпечними, пам'ятайте, що доля планети, доля всього суспільства, майбутнє — у ваших руках.

09 квітня 2021 року в КЗК “Міський виставочний зал” КМР  відкрилася виставка "Пам'ятаємо подвиг героїв-ліквідаторів", на якій були представлені дитячі творчі роботи вихованців комунальних закладів спеціалізованої мистецької освіти — художніх шкіл, шкіл мистецтв, музичних шкіл міста. Експозиція налічує близько 100 творчих робіт, виконаних в різноманітних техніках графіки та живопису. Кожна дитина відтворювала на папері свої думки, погляди, відчуття. Але всіх їх об'єднує надія у щасливе майбутнє не лише України, а й усього світу. На відкриття виставки завітав криворізький міський голова Костянтин Павлов.

Пам'ять багатьох наступних поколінь знову і знову буде повертатись до трагічних квітневих днів 1986 року, коли ядерна смерть загрожувала всьому живому і неживому. Трагедія Чорнобиля закликає “Пам'ятайте! Хай не повториться! Хай земля зацвітає навесні пишним буйством кольорів, хай повертаються з далеких країв журавлі, несучи на крилах радість зустрічі з рідною землею. Хай кожен новий день наповнює людські серця миром, спокоєм, одухотвореністю. Пам'ятаймо!

вгору