(0564)94 83 60
(068)970 56 97
(0564)94 83 63 прийм.
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | Пам'ятаємо Афганістан

Пам'ятаємо Афганістан

15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Найбільш масштабною та трагічною була війна в Республіці Афганістан. 10 років — з грудня 1979 року до лютого 1989 тривала війна. Через афганське пекло пройшли десятки тисяч солдат.

            Напередодні цієї дати, 14 лютого, в Центрально-Міському районі відбувся урочистий мітинг, присвячений відкриттю Пам'ятного знаку загиблим в Афганістані мешканцям Центрально-Міського району. Почесною гостею заходу була депутат Дніпропетровської обласної ради, голова постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров'я, дитинства та материнства Аріна Пустова. Саме за її ініціативи та Криворізької міської організації Української Спілки ветеранів Афганістану встановлено даний Пам'ятний знак, а також, за підтримки народного депутата України Юрія Корявченкова.     На захід завітали ветерани Афганістану, члени спілки ветеранів Афганістану та військових конфліктів  у інших країнах “Перевал” Центрально-Міського району м.Кривого Рогу на чолі з головою спілки — Олегом Рижковим. Пам'ятний знак загиблим в Афганістані мешканцям Центрально-Міського району було урочисто відкрито почесними гостями та освячено настоятелем храму Пресвятої Покрови Божої Матері протоієреєм Миколою Романюком. Світлу пам'ять воїнів, які віддали своє життя, увійшовши в безсмертя, вшанували хвилиною мовчання.

         Тепер і у Центрально-Міському районі є доказ того, що ми пам'ятаємо та передаємо прийдешнім поколінням цю священну пам'ять про загиблих в Афганістані мешканцях Центрально-Міського району.

         Ведучим урочистого мітингу виступив заслужений артист України, головний режисер КП “Криворізький академічний міський театр драми та музичної комедії ім.Т.Шевченка” Василь Короленко.

         Дякуємо усім причетним до цього надзвичайного заходу. Нехай мир і злагода панують у нашому спільному домі!

вгору