Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | Пам’ять жива

Пам’ять жива

До Дня пам’яті та примирення, дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні в бібліотеках Центрально-Міського району відбулися тематичні заходи для учнівської та студентської молоді.

В бібліотеках для дорослих відбулися екскурси в історію, слайди-презентації, тематичні полиці, а в дитячих бібліотеках району пройшли історичні репортажі, книжкові виставки-реквієми, вахти пам’яті, огляди літератури.

В день пам’яті та примирення працівниками дитячої бібліотеки № 8  комунального закладу культури «Міська дитяча бібліотека» Криворізької міської ради, разом з учнями КЗШ № 10 була запалена Свіча пам’яті «Жорстокі спалахи війни». У ці дні важливо нагадати підростаючому поколінню про величезну роль українців у тій страшній війні, висловити повагу всім борцям проти нацизму, увічнити пам’ять про загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності, скоєних у ті далекі воєнні роки. Саме ця пам’ять робить нас сильнішим.

Для тих, хто не потрапив на захід та усіх юних читачів, в приміщенні дитячої бібліотеки-філії №8 оформлена книжкова виставка «Пам’ять серця», яка ознайомить з книгами, що розповідають про трагічні сторінки історії України та нашого міста Кривого Рогу. Книжкова виставка буде експонуватись до кінця травня.

вгору