Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | Пам'яті Героїв Небесної Сотні

Пам'яті Героїв Небесної Сотні

Україна і весь світ ще довго не забуде Героїв Небесної сотні, чиє земне життя закінчилось у період листопаду 2013 – лютого 2014 років, які постали на захист демократичних  цінностей, прав і свобод людини та національних інтересів України, під час подій на Майдані. Загибель мирних людей оплакував весь світ, байдужих не залишилося жодного. П'ять років минуло з тих пір, встелені квітами та свічками ті місця, де пролилася людська кров…

         На минулому тижні в Центральній бібліотеці КЗК “Міська бібліотека для дорослих” відбулася година-реквієм «Ми пам’ятаємо», присвячена  річниці трагічних подій на Майдані. На заході була присутня учнівська молодь Центрально-Міського району, до уваги якої було представлено трагічні документальні хроніки подій на Майдані, пролунали патріотичні пісні «Пливе кача по Тисині», «Небесна сотня», «Повертайся живим». Все це нагадало кожному про ті трагічні події, що відбулися п’ять років тому .

         На представленій в читальному залі виставці «Пам’яті Небесної сотні» читачі мали змогу ознайомитись з книгами, які висвітлюють драматичні і надзвичайно болючі події. Герої Небесної сотні оживають на сторінках книг… Можна впевнено сказати, що ці люди є гордістю, кольором і оплотом нашої нації. «Небесна Сотня» – німе нагадування всім про те, якою ціною було здобуто новий шанс для України стати справжньою Європейською державою.

         На захід було запрошено відому криворізьку поетесу Лану Александрову, яка поділилась спогадами про Майдан, продекламувала свої вірші «Молилась мати», «Код нації» та інші зі збірок «Плачуть янголи через мене», «Героям Майдану».

вгору