Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | Пам’яті Героїв Небесної Сотні

Пам’яті Героїв Небесної Сотні

Майдан. Нині це слово знають у всіх країнах світу. Майдан Незалежності – це не тільки велика й головна площа в центрі Києва, Майдан – це прагнення жити  в демократичній країні, боротьба  за права і свободи людини, за європейське майбутне  України. За це Україна заплатила більш, як сотнею людських життів та сотнями покалічених людей – страшна ціна  «Революція Гідності». Їх назвали Небесною Сотнею – українців, які загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській, які полягли за честь, за волю, за право бути Українцями і за свою Батьківщину.

З  нагоди річниці вшанування Героїв Небесної Сотні в  Центральній бібліотеці КЗК «Міська бібліотека для дорослих» відбувся вечір-спомин «Янголи України: доля Героїв Майдану очима  сучасників», присвячений події, що сколихнула весь світ та не залишила  байдужою жодну людину. 
Запрошена на захід учнівська молодь  КЗШ №8, мала можливість згадати події, що вже ввійшли в нашу історію, переглянути  документальну хроніку,  згадати Героїв Небесної Сотні, серед них був також наш земляк – Сергій Нігоян.

Патріотичні вірші, присвячені подіям  на Майдані і воїнам АТО,  пролунали у виконанні Лани Александрової, відомої криворізької поетеси  та лауреата Всеукраинського літературного фестивалю  «Відродження поезії – 2017».   Реп у виконанні  Павла Осікова  був пронизаний особливим  патріотизмом і  викликав  сильні емоції та почуття поваги, любові до своєї Батьківщини.

Працівники Центральної бібліотеки КЗК «Міська бібліотека для дорослих» (пр. Поштовий, 42) постійно працюють у напрямку організації заходів патріотичного виховання, адже такі події надзвичайно важливі для підростаючого покоління, яке має бути гідними пам’яті Героїв Небесної сотні та виростати справжніми людьми, патріотами своєї землі.

вгору