Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | Основні завдання районної ради з питань безпечної життєдіяльності населення

Основні завдання районної ради з питань безпечної життєдіяльності населення

Державна політика в галузі безпеки життєдіяльності спрямована на створення належних, безпечних і здорових умов життя, запобігання нещасним випадкам виробничого та невиробничого травматизму. З цією метою в районі створена та діє районна рада з питань безпечної життєдіяльності населення.

         Основними завданням районної ради з питань безпечної життєдіяльності населення є:

- розгляд питань щодо стану охорони праці на підприємствах  району, зокрема рівня виробничого травматизму та профзахворювань;

- забезпечення профілактики невиробничого травматизму населення.

          З початку 2020 року на 4 засіданнях  районної ради з питань безпечної життєдіяльності населення Центрально-Міського району  було розглянуто 15  питань щодо безпечної   життєдіяльності населення.

Відповідно до питань, які розглядались на засіданнях районної ради, були надані рекомендації щодо забезпечення безпеки життєдіяльності мешканців району. Заслухані звіти керівників підприємств та закладів району, на яких протягом 2020 року зареєстровані випадки виробничого травматизму. Керівникам надані рекомендації щодо посилення контролю за станом охорони праці та розробки додаткових заходів по профілактиці випадків виробничого та невиробничого травматизму на підприємствах.

Доручення, які надавались на засіданнях районної ради з питань безпечної життєдіяльності населення протягом поточного року, виконані у повному обсязі.

вгору