(0564)94 83 60
(068)970 56 97
(0564)94 83 63 прийм.
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Повідомлення | Осінній майстер-клас в Літньому читальному залі

Осінній майстер-клас в Літньому читальному залі

В першу неділю осені Літній читальний зал знову зібрав у себе маленьких мешканців Центрально-Міського району на осінній майстер-клас.

         Осіння пора - найщедріша на природні матеріали для дитячих виробів. Маленькі відвідувачі Літнього читального залу від Центральної бібліотеки для своїх творчих виробів використали такі дари осені, як листя, каштани, жолуді, яких так багато в парку імені Федора Мершавцева. Працівники Центральної бібліотеки КЗК «Міська бібліотека для дорослих» КМР запропонували безліч варіантів поробок, що можна виготовити разом з дитиною, створивши  атмосферу творчості та гарного настрою. Дитячі вироби не перестають дивувати нас своєю простотою і чарівністю. А в цей час дорослі мали змогу переглянути свіжу пресу та поспілкуватися з практичним психологом Тетяною Чубко, яка завітала до Літнього читального залу. Мова з батьками йшла про те, як використовувати щоденні ситуації для отримання ресурсу щодо нормального виконання батьківських функцій в потрібній формі. Кожній людині важливо не просто розуміти, які існують ресурси і якими з них він володіє, а якими - ні, але і вміти ними користуватися, розподіляти, правильно інвестувати. Тому батьки завжди цікавляться думкою практичного психолога, цінують корисні поради Тетяни Чубко та з інтересом спілкуються.

         Залишається останній теплий місяць осені і ще кілька неділь роботи Літнього читального залу від Центральної бібліотеки для дорослих. Не пропустіть цієї чудової нагоди, у неділю, провести  цікаво та корисно дозвілля в чарівній атмосфері осіннього парку імені Федора Мершавцева.

вгору