Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | Оновлено герб м.Кривого Рогу

Оновлено герб м.Кривого Рогу

До відзначення Дня міста, що відбулося минулої суботи, було оновлено герб м.Кривого Рогу, розташований на вулиці Купріна, у Центрально-Міському районі.

Під час капітального ремонту дороги, у 2017 році, у сквері на цій вулиці було встановлено герб м.Кривого Рогу. Герб має вигляд напівкруглого щита зеленого та червоного кольору. Головна фігура герба— козацька порохівниця, розташована у нижній частині щита, над нею — золотий дубовий трилисник з двома жолудями. Порохівниця символізує великий потенціал і можливості міста, спроможність до дії і розвитку: — «Є ще порох в порохівницях!» та нагадує про заклик «Тримай порох завжди сухим!». Золотий дубовий трилисник з двома жолудями — це передусім символ сили, міцності, багатства, глибокого коріння та духовного відродження. Трилисник формою нагадує тризуб, що є символом триєдності сил, споконвічним оберегом української землі. Крім того, він символізує минуле, сучасне і майбутнє та їх нерозривний зв'язок. Зелений колір означає достаток, волю, надію, радість. Червоний - хоробрість та лицарські чесноти, любов, мужність, великодушність. Золото - багатство, силу, вірність. Срібло чистоту помислів і діянь.

Працівники комунального закладу спеціалізованої мистецької освіти “Художня школа№3” КМР завжди приходять на допомогу в питаннях оновлення та фарбування такого типу об'єктів, тому і на цей раз вони провели ретельну роботу щодо відновлення герба міста і він засяяв новими яскравими зелено-червоними кольорами.

вгору