(0564)94 83 60
(068)970 56 97
(0564)94 83 63 прийм.
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | Онлайн зустріч в Центральній бібліотеці

Онлайн зустріч в Центральній бібліотеці

Працівники Центральної бібліотеки продовжують плідно працювати, але без відвідувачів, в онлайн режимі. 20.10.2021 бібліотекарі взяли участь в онлайн зустрічі з відомими авторами Придніпров'я - дитячою письменницею і поетесою Еліною Заржицькою та літературознавцем і прозаїком Ольгою Репіною, у рамках регіонального літературного марафону “Об'єднані любов'ю до слова”.

Відома українська письменниця Еліна Заржицька — авторка 23 казок, пригодницьких та історичних повістей для дітей та дорослих, які друкуються  в Україні та за кордоном. Її твори увійшли до оновленої шкільної програми з української літератури. Секрет успіху пані Заржицької — добре розуміння викликів часу стосовно проблем дитячого читання, зокрема дефіцит  різножанрової літератури для дітей. Еліна Заржицька має досвід роботи з дітьми з особливими потребами, тому добре розуміє, що для особливої категорії дітей потрібен особливий підхід і особливі книги. Авторка спільно створює мультфільми за творами, укладає електронні збірники казок, а інтерактивні зустрічі з дітьми перетворює на своєрідний театр, гру в казку.

Ольга Репіна - член Національної спілки письменників України та Національної спілки журналістів України, член Всеукраїнського центру дослідження літератури для дітей та юнацтва. Має 77 наукових публікацій, у тому числі посібники та підручники за тематикою: психологія здоров'я, юридична та кримінальна психологія, експертиза. Творчість письменниці особливо зацікавить батьків. Які хочуть привчити дітей до читання.

вгору