(0564)94 83 60
(068)970 56 97
(0564)94 83 63 прийм.
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Повідомлення | Одночасна реєстрація/зняття з реєстрації місця проживання - це швидко

Одночасна реєстрація/зняття з реєстрації місця проживання - це швидко

Не завжди у нас є можливість знятися з реєстрації  місця проживання терміново ( переїзд до іншого міста, небажання витрачати час в чергах спочатку в одному відділі реєстрації потім в іншому) особливо якщо це люди літнього віку або з маленькими дітьми.

Для Вас існує можливість зробити це одночасно, і заплатити адміністративний збір за послугу тільки один раз.

Вам потрібно звернутись до відділу реєстрації місця проживання за тією адресою, де маєте намір бути зареєстрованим в подальшому.

У разі здійснення реєстрації місця проживання одночасно із зняттям з реєстрації попереднього місця проживання в іншій адміністративно-територіальній одиниці до органу реєстрації, де було зареєстроване Ваше попереднє місце проживання, надсилається повідомлення про зняття з реєстрації місця проживання особи.

Хтось не  має бажання змінювати старий документ особи (у формі книжечки), до якого вносяться відомості про реєстрацію місця проживання одночасно із зняттям з реєстрації попереднього місця проживання. спочатку проставляється штамп зняття з реєстрації місця проживання особи, а потім відповідний штамп реєстрації нового місця проживання особи.

Хтось навпаки бажає мати вдосконалений документ з електронним носієм- паспорт громадянина України (у формі картки) відомості про реєстрацію/зняття з реєстрації місця проживання вносяться до безконтактного електронного носія.

Для реєстрації місця проживання одночасно із зняттям з реєстрації надається наступний пакет документів:

-заява ( друкується у відділі);

-документ, до якого вносяться відомості про місце проживання (паспорт громадянина України, тимчасове посвідчення громадянина України, посвідка на постійне проживання, посвідка на тимчасове проживання, посвідчення біженця);

-квитанція про сплату адміністративного збору (у разі реєстрації місця проживання одночасно із зняттям з попереднього місця проживання адміністративний збір стягується лише за одну послугу);

-документи, що підтверджують право на проживання в житлі;

-військовий квиток або посвідчення про приписку (для громадян, які підлягають взяттю на військовий облік або перебувають на військовому обліку).

Не витрачайте час даремно, цінуйте його, бережіть та контролюйте.

вгору