Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | Новорічна казка в театрі

Новорічна казка в театрі

Чудовий новорічний подарунок для мешканців міста підготував творчий колектив КП «Криворізький академічний міський театр драми та музичної комедії імені Тараса Шевченка» - театралізоване шоу “Майстер”. Автор та режисер неймовірної казки — незмінний і талановитий Андрій Івасих. Саме ця людина майже щороку створює шедеври та радує шанувальників театрального мистецтва прем'єрами. У 2020-му — це вигадана історія про Майстра, який працює у своїй майстерні над створенням ляльки. Своїм створінням він сподівається здивувати весь світ, але трапляється неймовірне — ляльку крадуть! Вистава вчить — найважливіше в житті кожної людини — віра в себе, свої сили. Долати труднощі і перепони, як би важко не було, підійматись і рухатись вперед.

На глядачів очікують неперевершені спецефекти, декорації та гра акторів, що змінять вашу реальність.

З холу театру починається справжня новорічна казкова атмосфера —  святково прикрашена велика ялинка, біля якої всіх гостей зустрічають Дід Мороз зі Снігуронькою. Чудово облаштовані фото зони — лісова галявина з оленятком для самих маленьких відвідувачів театру, розкішний камін з диваном та кріслами так і приваблює зробити тут пам'ятне новорічне фото. А справжній святковий настрій створюють прекрасні мелодії у виконанні оркестру театру.

Запрошуємо всіх мешканців міста поринути у свято разом з КП «Криворізький академічний міський театр драми та музичної комедії імені Тараса Шевченка». Квитки продаються в інтернеті та в касі театру. Вартість квитка — 50 гривень, діти до 5 років — безкоштовно. Кількість місць у залі — 50%.

Тривалість вистави — 1 год. 10 хв. Наступні покази відбудуться з 02 по 06 січня, об 11.00 та о 13.00.

Приємного та змістовного вам сімейного дозвілля під час зустрічі з прекрасним світом театрального мистецтва.

вгору