(0564)94 83 60
(068)970 56 97
(0564)94 83 63 прийм.
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Повідомлення | Інформація служби у справах дітей виконкому районної у місті ради

Інформація служби у справах дітей виконкому районної у місті ради

У нашій державі є багато дітей, які потребують материнської ласки та батьківського тепла, і вони їх отримують саме завдяки таким чуйним, турботливим людям, як прийомна родина Рустамових.

Вячеслав Миколайович та Олена Анатоліївна є батьками трьох рідних дітей та двох прийомних. Однак, вони надали путівку у самостійне життя ще одній дитині, яка сьогодні є прикладом для інших, Денис перебуває на військовій службі за контрактом, має свою родину, готується стати батьком.

У сім’ї  Рустамових виховується п’ять хлопців та одна дівчинка. Старша прийомна дитина - Давид, яка є особою з числа дітей, позбавлених батьківського піклування, і є дитиною-інвалідом, навчається у професійно-технічному навчальному закладі, інші п’ятеро - є учнями закладів загальної середньої освіти.

Сьогодні, родина поповнилася ще однією прийомною дитиною, яка залишилася без батьківського піклування. 

Відповідно до рішення виконкому Центрально-Міської районної у місті ради від 15.05.2019 до прийомної сім’ї, Рустамова Вячеслава Миколайовича та Рустамової Олени Анатоліївни, влаштований на виховання та спільне проживання малолітній Станіслав, який від народження перебував у КЗ «Криворізький спеціалізований будинок дитини» Дніпропетровської обласної ради».

За сумлінну бездоганну працю, вагомий внесок у розвиток сімейної політики району, міста та з нагоди Дня матері та Міжнародного Дня сім’ї, багатодітна мати Рустамова Олена Анатоліївна відзначена Подякою департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту виконкому Криворізької міської ради.

Подружжя Рустамових – це яскравий приклад того, що для справжньої доброї та віруючої людини чужих дітей не існує.

вгору