(0564)94 83 60
(068)970 56 97
(0564)94 83 63 прийм.
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Повідомлення | Інформація щодо виплати державних соціальних допомог

Інформація щодо виплати державних соціальних допомог

Відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)» , та Постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання надання державної соціальної допомоги від 08.04.2020» № 264, строк виплати допомог, які було призначено раніше, продовжується без подання необхідних документів на період здійснення заходів щодо запобігання виникненню та поширенню  коронавірусної хвороби (COVID-19), передбачених карантином та на один місяць після дати його відміни.

Орган соціального захисту населення протягом одного місяця після відміни карантину проводить перерахунок розміру виплачених державних соціальних допомог на підставі поданої особою або її законним представником заяви та необхідних документів.

У разі коли за результатами проведеного перерахунку розмір отриманої допомоги був меншим, орган соціального захисту населення проводить доплату у розмірі різниці між перерахованим та виплаченим розміром допомоги. Не буде підтверджено право на отримання допомоги або її розмір буде меншим, ніж виплачена під час карантину допомога, орган соціального захисту населення протягом одного місяця з дати відміни карантину надміру виплачені суми допомоги стягує згідно із законом у розмірі не більше як 20 відсотків суми виплаченої допомоги. Перерахунок проводиться з першого числа місяця, в якому закінчується строк виплати допомоги, але не раніше ніж з місяця встановлення карантину.

Особи, яким виплачуються державні соціальні допомоги без подання необхідних документів на період здійснення заходів щодо запобігання виникненню та поширенню  коронавірусної хвороби (COVID-19), передбачених карантином, повинні проінформувати управління про зміну всіх обставин, які впливають на визначення права та розміру допомоги, шляхом надсилання письмового звернення через поштові відділення чи за допомогою засобів електронного та телефонного зв’язку.

Для більш детальної інформації щодо виплати державних соціальних допомог звертатися за телефонами управління: 067 777 38 95; 050 488 89 45

вгору