Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | Інформація щодо проведених рейдів по ліквідаціїї стихійної торгівлі

Інформація щодо проведених рейдів по ліквідаціїї стихійної торгівлі

19.08.2020 спеціалістами відділу розвитку підприємництва виконкому Центрально-Міської районної у місті ради здійснено рейд з питання роз’яснювальної роботи з суб’єктами господарювання району щодо додержання ними вимог санітарного законодавства України в умовах  адаптивного карантину та змін до карантинних обмежень, у тому числі внесені постановою Кабінету Міністрів України від 20.05.2020 № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів» зі змінами. Так, спеціалістами відділу розвитку підприємництва виконкому районної у місті ради обстежено 7 об’єктів бізнесу,  під час обстеження було розповсюджено тематичні інформаційні листівки, порушень санітарного законодавства України не виявлено.

  На виконання Угоди про взаємодію з питань протидії незаконному обігу товарів у місті Кривому Розі 20.08.2020 спеціалістами відділу розвитку підприємництва виконкому Центрально-Міської районної у місті ради, управління розвитку підприємництва виконкому Криворізької міської ради спільно зі співробітниками Криворізького міського відділу поліції ГУНП в Дніпропетровській області проведено рейд щодо ліквідації осередків стихійної торгівлі на проспекті Поштовому та площі Визволення, біля магазину «Букініст». З усіма торгуючими проведено роз’яснювальну бесіду з питання наслідків та загрози, яку може спричинити стихійна торгівля продуктами харчування та попереджено щодо адміністративної відповідальності за торгівлю у невстановлених місцях. Всі торгуючі покинули місця стихійної торгівлі.  Складено 1 адміністративний протокол за ст. 152 КУпАП «Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів».

 19.08.2020 спеціалістами відділу розвитку підприємництва виконкому районної у місті ради обстежено  4 об’єкти бізнесу району з чисельністю працюючих на них 11 осіб, щодо дотримання суб’єктами господарювання законодавства України про працю. Під час обстеження порушень не виявлено.

вгору