Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | Інформація щодо проведених рейдів по ліквідації стихійної торгівлі

Інформація щодо проведених рейдів по ліквідації стихійної торгівлі

1) 14.08.2020 спеціалістами відділу розвитку підприємництва виконкому Центрально-Міської районної у місті ради здійснено рейд з питання роз’яснювальної роботи з суб’єктами господарювання району щодо додержання ними вимог санітарного законодавства України в умовах  адаптивного карантину та змін до карантинних обмежень, у тому числі внесені постановою Кабінету Міністрів України від 20.05.2020 № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів» зі змінами. Під час обстеження порушень не виявлено.

2) На виконання Угоди про взаємодію з питань протидії незаконному обігу товарів у місті Кривому Розі 14.08.2020 спеціалістами відділу розвитку підприємництва виконкому Центрально-Міської районної у місті ради, управління розвитку підприємництва виконкому Криворізької міської ради спільно зі співробітниками Криворізького міського відділу поліції ГУНП в Дніпропетровській області проведено рейд щодо ліквідації осередку стихійної торгівлі на вул. Лермонтова, біля входу до ринку ТК «Центральний»             ТОВ «Універсалмаркет». З усіма торгуючими проведено роз’яснювальну бесіду з питання наслідків та загрози, яку може спричинити стихійна торгівля продуктами харчування та попереджено щодо адміністративної відповідальності за торгівлю у невстановлених місцях. Всім торгуючим було запропоновано зайняти місця для торгівлі на території ринку «Центральний» ПСК «Центральний ринок» м.Кривого Рогу ДОСС.

3) 14.08.2020 у парку ім. Юрія Гагаріна розпочався Х міський ярмарок меду, який зібрав пасічників з 10 областей України. Спеціалістами відділу розвитку підприємництва виконкому районної у місті ради проведено роз’яснювальну роботу з суб’єктами господарювання щодо дотримання ними вимог Головного Державного санітарного лікаря України та постанови Кабінету Міністрів України від 17.06.2020 № 500 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України», при проведенні вищевказаного заходу, а саме: індивідуального пакування всіх продуктів харчування; уникнення скупчення населення більше 1 особи на 5 кв. метрів, дотримання фізичної дистанції між учасниками даного заходу не менше 1,5 метра та відстані між місцями продавців, не менше 3 метрів; облаштування торгових місць захисними екранами між продавцями і покупцями із плівки або пластику; забезпечення допуску учасників заходу виключно за наявності вдягнутої маски або респіратора та наявності  диспансерів з антисептиком, а також дотримання вимог  та Правил благоустрою у  м. Кривому Розі.

вгору