Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | Інформація про проведену роботу

Інформація про проведену роботу

1) 21.09.2020-25.09.2020 спеціалістами відділу розвитку підприємництва виконкому Центрально-Міської районної у місті ради здійснено рейд з питання роз’яснювальної роботи з суб’єктами господарювання району щодо додержання ними вимог санітарного законодавства України в умовах  адаптивного карантину та змін до карантинних обмежень, у тому числі внесені постановою Кабінету Міністрів України від 20.05.2020 № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів» зі змінами. Так, спеціалістами відділу розвитку підприємництва виконкому районної у місті ради обстежено 11 об’єктів бізнесу,  під час обстеження було розповсюджено тематичні інформаційні листівки, виявлені порушення санітарного законодавства України (відсутність засобів індивідуального захисту) були усунуті у ході обстеження.

2) 21.09.2020-25.09.2020 спеціалістами відділу розвитку підприємництва виконкому районної у місті ради обстежено  11 об’єктів бізнесу району з чисельністю працюючих на них 15 осіб, щодо дотримання суб’єктами господарювання законодавства України про працю. Під час обстеження порушень не виявлено.

3) 16.09.2020 спеціалістами відділу розвитку підприємництва виконкому районної у місті ради зі співробітниками Криворізького міського відділу поліції ГУНП в Дніпропетровській області проведено рейд щодо виявлення продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів без наявності відповідної ліцензії.    У ході проведення рейду співробітником Криворізького відділу поліції Головного управління Національної поліції у Дніпропетровській області за продаж підакцизних товарів без відповідної ліцензії складено  адміністративних протокол, за ч.1 ст. 156 КУпАП «Порушення правил торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами" на продавця, яка здійснила продаж пива без ліцензії у магазині "Мопрівський" на вул. Тарапаківська, 56, ФОП ***

4) На виконання Угоди про взаємодію з питань протидії незаконному обігу товарів у місті Кривому Розі 25.09.2020 спеціалістами відділу розвитку підприємництва виконкому Центрально-Міської районної у місті ради, управління розвитку підприємництва виконкому Криворізької міської ради спільно зі співробітниками Криворізького міського відділу поліції ГУНП в Дніпропетровській області проведено рейд щодо ліквідації осередку стихійної торгівлі на вул. Лермонтова, біля входу до ринку ТК «Центральний» ТОВ «Універсалмаркет». З усіма торгуючими проведено роз’яснювальну бесіду з питання наслідків та загрози, яку може спричинити стихійна торгівля продуктами харчування та попереджено щодо адміністративної відповідальності за торгівлю у невстановлених місцях. Всім торгуючим було запропоновано зайняти місця для торгівлі на території ринку «Центральний» ПСК «Центральний ринок» м.Кривого Рогу ДОСС.

5) З метою запобігання тіньової зайнятості населення 24.09.2020 спеціалістами відділу розвитку підприємництва виконкому Центрально-Міської районної у місті ради спільно з представниками департаменту соціальної політики виконкому Криворізької міської  ради, Криворізького міськрайонного центру зайнятості та відділу забезпечення наповнення бюджету № 3 фінансово-економічного управління головного управління  Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області з суб’єктами  господарювання району у ТЦ «Ліберті» (проспект Поштовий, 35б) проведено інформаційну зустріч  з питань детінізації трудових відносин. Основним завданням  зустрічі з роботодавцями було надання роз’яснень щодо переваг офіційного працевлаштування найманих працівників, відповідно до  чинного законодавства України про працю. Під час інформаційного заходу було розповсюджено близько 35 інформаційних листівок.

вгору