Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Анонси | Незабаром «Квітка надії - 2018»

Незабаром «Квітка надії - 2018»

За доброю традицією, що склалася у Центрально-Міському районі, розпочато підготовку до проведення відкритого районного фестивалю дитя­чої, юнацької та молодіжної народної творчості «Квітка надії».

Фестиваль проводиться з метою збереження та розвитку культури се­ред дітей, юнацтва та молоді; виявлення та підтримки талановитих та твор­чо-обдарованих виконавців; розвитку самодіяльної народної творчості, спри­яння розвитку колективів художньої творчості, їх подальшому жанровому визначенню; розкриття творчих здібностей у підростаючого покоління, підт­римки талановитої молоді; підвищення іміджу педагогів, які працюють в га­лузі культури; збагачення і обмін досвідом між колективами району та міста.

Шістнадцятий рік поспіль наш район збирає талановитих дітей, юнацтво та молодь, які демонструють свої нові досягнення, хтось робить це вперше, але всі - неймовірно завзяті і талановиті! Час підтверджує - фестиваль «Квіт­ка надії» не втрачає своєї самобутності, важливості та значимості та кожного року доводить усім нам, що Кривий Ріг - місто надзвичайно талановитих і щирих людей, справжніх патріотів своєї країни.

I тур фестивалю - перегляд конкурсної програми учасників з вокально­го та інструментального жанрів - відбудеться 23 січня о 09.00 год. в КВНЗ «Криворізький обласний музичний коледж» Дніпропетровської обласної ра­ди, за адресою: вул. Грабовського, 12.

II тур - перегляд конкурсної програми з хореографічного, оригінального та інших жанрів - відбудеться ЗО січня о 10.00 год. в КПНЗ «Палац дитячої та юнацької творчості Центрально-Міського району», розташованого в парку ім. Ю. Гагаріна.

Значна увага при проведенні відбіркових турів фестивалю приділяється творчій індивідуальності, майстерності виконання, відображенню народної тематики, національної самобутності, оригінальності постановки номеру.

Нагадуємо всім бажаючим, що фестиваль «Квітка надії» охоплює різні вікові категорії учасників - від 6 до 35 років, а участь для усіх бажаючих без­коштовна.

Чекаємо на вас, юні, щирі, яскраві, неповторні, молоді, талановиті криво-ріжці!

вгору