(0564)94 83 60
(068)970 56 97
(0564)94 83 63 прийм.
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Повідомлення | Несанкціоновані витоки від трьох приватних домоволодінь на вул. Неруди

Несанкціоновані витоки від трьох приватних домоволодінь на вул. Неруди

26.02.2020 року при обстеженні водоохоронної зони річки Інгулець у районі сектору приватної забудови на вул. Неруди членами районної робочої групи з питань охорони навколишнього природного середовища виконкому Центрально-Міської районної у місті ради було виявлено несанкціоновані витоки від трьох приватних домоволодінь.

У обстеженні приймали участь представники управління екології виконкому Криворізької міської ради, ГС «Екологічна рада Криворіжжя», Криворізького відділу поліції ГУНП в Дніпропетровській області, засобу масової інформації ТРК «Рудана» та голова квартального комітету вулиць Неруди, Нартова, Орлине гніздо, Костя Пестушка.

Порушникам вимог Правил благоустрою та природоохоронного законодавства України надано приписи щодо ліквідації власними силами у недільний термін виявлених трубопроводів, через які здійснювалося забруднення річки Інгулець та приведення прилеглої до приватних домоволодінь водоохоронної зони у належний санітарний стан.

З метою недопущення зазначених порушень виконком Центрально-Міської районної у місті ради звертає увагу мешканців приватного сектору та голів садових товариств, розташованих у межах водоохоронної зони річок Саксагань та Інгулець, на недопущення скидів несанкціонованих стічних вод, забруднення місцевості, у якій мешкають, та водних об'єктів, вода з яких використовується у повсякденному житті.

Ще раз нагадуємо, що за скоєння вищевказаних правопорушень передбачена адміністративна відповідальність за ст. 152 КУпАП із застосуванням штрафних санкцій.

Бережіть природу та наше місто від забруднення!

Інформує:
вгору