Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | Навчання по створенню проектів “Громадський бюджет-2019” в Центральній бібліотеці

Навчання по створенню проектів “Громадський бюджет-2019” в Центральній бібліотеці

В Центральній бібліотеці відбувся дводенний тренінг "Розробка та подання проектів на конкурс "Громадський бюджет", який було організовано для активних громадян міста. Проводив зустріч експерт з фандрейзингу  Руслан Краплич. Привітав учасників тренінгу заступник міського голови –голова ради конкурсу “Громадський бюджет-2019” Андрій Анатолійович Полтавець.

30 учасників тренінгу – представники міськвиконкому, комунальних закладів, громадських спілок, бізнесу, депутати міської ради впродовж 16годин за 2 дні отримували інформацію про те, в який спосіб буде проводитись в місті проект «Громадський бюджет-2019». Присутні мали нагоду отримати знання про проект, як презентувати свій заклад, набули умінь та навичок щодо подання проекту на конкурс. Наприклад,    детально розбиралися щодо описування кожної частини проекту та винесення її на обговорення («метод позитивної критики»). Учасники тренінгу побували в ролі аналітиків та експертів.

Кожен з 30 учасників отримав папку, до якої увійшли: інформація про проект та методичні матеріали тренінгу. Робота в групах сприяла формуванню комунікативної компетентності, учасники обмінювались контактами та домовлялись про подальшу співпрацю і спільні проекти.

Приблизно третина групи доопрацюють свої проекти та приймуть участь в конкурсі «Громадський бюджет-2019», більшість буде використовувати елементи проектного менеджменту в роботі та повсякденному житті. Більшість учасників при підготовці проектів скористуються консультаціями експерта.

У разі перемоги у конкурсі проектів будуть вирішені важливі питання і проблеми, що так хвилюють мешканців міста. 

Тренінг виявився цікавим, корисним, професійно підготовленим та харизматичним.

Перемог всім учасникам проектів “Громадський бюджет-2019” на благо нашого рідного міста!

вгору