(0564)94 83 60
(068)970 56 97
(0564)94 83 63 прийм.
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | На карантині разом з дитячою бібліотекою

На карантині разом з дитячою бібліотекою

Бібліотека-філіал № 8 КЗК «Міська дитяча бібліотека» КМР, незважаючи на карантин, продовжує свою діяльність, хоча тепер вже без відвідувачів. Карантин – це не тільки час для самоізоляції, але і час для підвищення кваліфікації, застосування інноваційних форм роботи. На період карантинних обмежень дитяча бібліотека-філіал №8 розширила свої послуги, пропонуючи своїм читачам скористатися доступом до бібліотечних онлайн-ресурсів та отримати онлайн-послуги. Бібліотечні працівники залишаються на постійному зв’язку зі своїми користувачами - в мережі Facebook, на сторінці загальнодоступної групи «Дитяча бібліотека № 8», продовжують надавати  читачам цікаву та корисну інформацію. За першу половину січня в групі було розміщено 15 цікавих публікацій на будь-який смак. Крім того, користувачі мають можливість отримувати відповіді на свої запити через електронну пошту biblio-child@i.ua.

Приємно відзначити, що онлайн робота бібліотеки-філіалу №8 не залишається поза увагою мешканців Центрально – Міського району. Підтвердженням цьому є активна участь наших маленьких читачів у міському конкурсі «Криворізька коляда». Відразу три наші зірочки - Аліса Авраменко, Андрій Мартиненко та Матвій Пугач отримали дипломи управління культури виконкому Криворізької міської ради за активну участь у конкурсі колядок та щедрівок «Криворізька коляда».

Та ніяка онлайн робота не замінить живого спілкування з читачем! Тож, працівники дитячої бібліотеки-філіалу № 8 з нетерпінням готуються до такої довгоочікуваної зустрічі зі своїми маленькими читачами та їх батьками в затишних залах храму книги, на Гданцівській, 24.”

вгору