Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | На карантині разом з дитячою бібліотекою

На карантині разом з дитячою бібліотекою

Працівники бібліотеки - філіалу № 8 КЗК «Міська дитяча бібліотека» КМР продовжують працювати для своїх маленьких читачів під час каранти­ну. Відбувається ця робота в режимі он-лайн, на сторінці Фейсбук. Так, з бе­резня 2020 року і по теперішній час бібліотекарями було проведено та опуб­ліковано на сторінці Фейсбук різноманітні, цікаві спогади, новини, події і привітання: поетичний зорепад «Вічне слово Кобзаря», спогади «Тиждень дитячої книги — 2019», привітання «Міжнародний день дитячої книги», книжкова виставка - реквієм «Пам'ять незгасима» (до 75-річчя Перемоги), Інформація «Замість книг - маски даровані Об'єднанням Відповідальних громадян», привітання «Україна - це Європа! З Днем Європи!».

Не залишили байдужим жодного читача такі он-лайн інформації: ві­ртуальна книжкова виставка до Міжнародного дня музеїв та 60-річчя КЗК "Міського історико-краєзнавчого музею" КМР, фотоколажі до Дня виши­ванки та "Кривий Ріг — моє місто -245», відео «Фотоколаж «Моє Криворіж­жя», віртуальна тематична полиця «Палінню - ні!», віртуальна книжкова ви­ставка «Літнє асорті», відео «Фотоколаж «Кривий Ріг читає»» до Міжнарод­ного дня захисту дітей, віртуальна виставка-поздоровлення «З Міжнародним днем друзів!», відео-вшанування «Пам'яті Олексія Старикова» (до 75-річчя поета), відеоперегляд «Війна у пам'яті - біль у серці», відео огляд-поздоровлення до Дня Конституції «Україна. Конституція. Творення».

Попереду два місяці літніх канікул, тож, слідкуємо за літературними та культурними новинами і подіями, продовжуємо читати сторінку Фейсбук бібліотеки-філіалу № 8 КЗК "Міська дитяча бібліотека" КЗК.
вгору