Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості та надії!

Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості та надії!

Щороку, в перший день літа, відзначається Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості та надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань, прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.

Цього сонячного, святкового дня виконком Центрально-Міської районної у місті ради традиційно привітав дітей з їх святом, підготувавши для них святкові заходи та приємні подарунки.

Свято розпочалось з перегляду 500 дітьми пільгової категорії: діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти, які опинились у складних життєвих обставинах, діти-інваліди та діти з багатодітних сімей, театральної музичної вистави «Книга бажання», яку підготували актори КП «Криворізький академічний міський театр драми та музичної комедії ім. Тараса Шевченка». Після занурення у казковий світ театрального дійства на всіх маленьких глядачів очікував ще один приємний подарунок - безкоштовне частування морозивом.

Також, в Міжнародний день захисту дітей увагою не були обділені й інші діти району. Традиційні та улюблені багатьма дітлахами ігри, конкурси, спотривно-масові заходи, майстер класи, виставки і розважальні програми проводились протягом дня на базі культурних, освітіх та спортивних закладів району.

Всі маленькі учасники заходів отримали масу задоволення та позитивних емоцій.

вгору