Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | Міжнародний день усиновлення

Міжнародний день усиновлення

Щороку, на прикінці вересня, відзначається Міжнародний день усиновлення - прекрасне свято радості для дітей, які потребують батьківської любові та тепла. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення всіх своїх мрій та сподівань, прагнемо, щоб вони росли в турботі, здоровими, радісними, та щасливими.

У зв’язку з цим, служба у справах дітей виконкому Криворізької міської ради в цей день започаткувала у м. Кривому Розі міський родинний фестиваль «З любов’ю в кожне серце» для вихованців дитячих будинків сімейного типу, прийомних сімей та дітей, які виховуються під опікою, піклуванням та в сім’ях громадян, у цьому році місто Кривий Ріг відзначало ювілейний V родинний фестиваль.   

Свято відбулося 29 вересня 2017 року о 14.00 на площі біля Арт-майдану Центрально-Міського району, а закінчився святковим концертом у приміщенні Криворізького академічного міського театру драми та музичної комедії ім. Т. Шевченка.

У святковому дійстві прийняли участь близько 250 дітей з різних районів міста, це діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, які виховуються прийомними батьками, батьками-вихователями, опікунами та піклувальниками.

Зі святом привітали в.о Криворізького міського голови - секретар Криворізької міської ради Маляренко С.В. та координатор фонду Українська перспектива Хватова С.В.

Для усіх запрошених, підготували багато цікавого творчі колективи міста: народний художній колектив театру танцю «Імідж» (ЦДЮТ Металургійного району), народний ансамбль народного танцю «Любава»(ДВНЗ Криворізький педагогічний університет), народній художній колектив студія естрадного танцю «Ренесанс» (ПДЮТ Центрально-Міського району), танцювальний колектив «Рив’єра» (ЦДЮТ «Мрія»), вокальний ансамбль «Козацький край»(Міський комунальний заклад культури «Народний дім»), зразкова шоу-група «Нотка» (ПК «Мистецький»), вокальний гурт «Мужики» та зразковий театр естрадної пісні «Меліса» (КММШ №4), зразкова Арт-студія «Дитячи світ» (ПК «Сакса гань»). 

А на завершення гості поласувалися смачними короваями, які для них  підготували прийомні батьки нашого міста .

Прийомним батькам, батькам-вихователям та опікунам, які стали призерами фестивалю, було вручено святкові подарунки.

Закликаємо усіх сьогодні, й кожного наступного дня зігрівати теплом і любов'ю дитячі серця, об'єднувати зусилля заради майбутнього, і тоді наші діти зростатимуть гідними людьми нашої держави.

вгору