Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | «Музика кохання » в міському виставочному залі

«Музика кохання » в міському виставочному залі

Минулої п’ятниці в КЗК «Міський виставочний зал» відбулося урочисте відкриття загальноміської виставки робіт криворізьких майстрів вишивки «Музика кохання». Куратором цієї виставки виступила Світлана Небесна, яка вже не вперше представляє вишивку у нашому місті. В новій експозиції представлено понад 50 робіт майстрів вишивки, добре відомих серед шанувальників декоративно-ужиткового мистецтва - Завгородньої Н., Шершньової І., Вовчик Н., Самойлової О., Дев ‘ятко Л. та багатьох інших.

Виставки художньої вишивки давно вже користуються великим попитом серед мешканців міста та неодмінно стають справжнім святом краси і неперевершеності. Завдяки різноманітності технік, жанрів, естетичному оформленню робіт і найголовніше - великій майстерності вишивальників, творчі роботи мають такий  великий успіх і попит. Приємно відзначити, що у нашому місті цим видом декоративно-ужиткового мистецтва займаються не лише жінки, але і чоловіки. Одним з них є майстер Розвалов О., який представив на виставці свої найкращі твори: «Сикстинськая мадонна», «Тайна вечеря», «Ангели, що співають Богородиці» - копії картин відомих італійських художників епохи Відродження Рафаеля, Леонардо да Вінчі.

Ласкаво просимо шановних криворіжців і гостей нашого міста, завітати за натхненням і задоволенням до міського виставочного залу, розташованого за адресою: вул. Олександра Поля, 2.

вгору