Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | Мистецькі події минулого тижня

Мистецькі події минулого тижня

Надзвичайно насиченим та цікавим на культурно-мистецькі події, що відбулися в Центрально-Міському районі, виявився  минулий тиждень.

10-11 травня гостинно відкрив свої  двері для багаточисельних гостей КВНЗ «Криворізький обласний музичний коледж», де проходив Міжнародний фестиваль Фридеріка Шопена. Вперше у Криворму Розі, за підтримки міського голови Юрія Григоровича Вілкула, відбулася ця значна подія, а спеціальним гостем став польський музикант Кшиштоф Ксьонжек. Слухачі концерту мали чудову нагоду побачити нових, юних обранців, лауреатів ХХІ Всеукраїнського фестивалю, у тому числі криворіжців, почути живу шопенівську музику у їх виконанні.

Великим подарунком місту Кривому Рогу від польського інституту у Києві став концерт молодого, але вже всесвітньо відомого польського піаніста, лауреата міжнародних конкурсів Кшиштофа Ксьонжека. Організатором фестивалю є товариство ім. Ф.Шопена в Україні – організація добре відома у нашій країні та далеко за її межами. Отже, мешканці та гості Центрально-Міського району, працівники галузі культури, молодь міста отримали величезну насолоду від концерту, присвяченого великому польському композитору. Попереду – розширення та укріплення міжнародних культурних зв’язків, особливо з Польщею.

12.05.2017  в КЗК «Міський виставочний зал» відкрилася виставка живопису «Мій рідний край», присвячена   пам’яті  художників П.Ситника, Г.Хрієнка, І.Авраменка. На урочистому відкритті заходу був присутній голова Центрально-Міської районної у місті ради Сергій Володимирович Нєженцев. На розгляд присутніх було представлено унікальні живописні роботи відомих криворізьких художників, написані на криворізькі, індустріальні теми.    

В суботу, 13 травня, юних та досвідчених художників нашого міста гостинно зустрів затишний парк культури імені Федора Мершавцева на традиційному міському конкурсі – пленері «Чарівна весна - 2017». Чудову емоційну атмосферу для всіх учасників та гостей заходу створювали учасники духового оркестру КПМНЗ «Криворізька міська школа мистецтв №2». Під чарівні звуки музики юні художники розпочали творити пейзажі Човнової станції, прекрасних куточків весняного парку і красивої травневої природи.

Суботній день продовжився міським заходом до Дня сім’ї та Дня матері. В концертній програмі, що відбулася на літній естраді парку імені Федора Мершавцева, взяли участь студенти КВНЗ «Криворізький обласний музичний коледж», які виконали свої кращі пісні, присвячені сім’ї та матері.

вгору