Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | Мелодії оркестру на Поштовому

Мелодії оркестру на Поштовому

За доброю традицією, що давно склалася у місті Кривому Розі, протягом усього літнього періоду, щосуботи та неділі, з 18.00 до 19.00, мешканців і гостей Центрально-Міського району приємно радує своїми творчими виступами на проспекті Поштовому муніципальний духовий оркестр. Колектив муніципального оркестру під керівництвом Олексія Леонтійовича Кулжинського – найвідоміший та улюблений у нашому місті, він супроводжує майже всі вагомі культурно-масові заходи, особливо присвячені державним святам. Цей багаточисельний колектив професійних музикантів завжди, при кожній зустрічі, дарує людям радість спілкування з живою музикою на відкритих місцях відпочинку, в шести районах нашого міста, починаючи з квітня і до вересня місяця включно.

Мешканці та гості Центрально-Міського району спеціально приходять на ці концерти, цілими сім’ями, з дітьми та онуками. Адже, неможливо відмовити собі у насолоді слухати чарівні звуки живої музики – знайомі, сучасні та давно забути мелодії, музику з дитячих мультфільмів та улюблених кінофільмів.

Приємну нагоду почути наших славних музикантів мали минулої неділі і гості та учасники Всеукраїнського фестивалю народної творчості “Червона калина”, що четвертий раз відбувається у місті Кривому Розі, в Центрально-Міському районі. Після завершення Гала-концерту фестивалю на всіх чекав приємний сюрприз у вигляді віртуозного виступу муніципального оркестру біля парадного входу КП “Криворізький академічний міський театр драми та музичної комедії імені Тараса Шевченка”. Свято музики відбулося в повній мірі та на вищому рівні!

Міська і районна влада постійно турбуються про те, щоб криворіжцям і гостям нашого міста було комфортно тут проживати, відпочивати, змістовно проводити своє дозвілля.

Запрошуємо всіх наступної неділі, 24.06.2018, з 18.00 до 19.00, завітати на Театральну  площу, де на вас знову чекає зустріч з муніципальним духовим оркестром. Приємного відпочинку та незабутнього літа, шановні мешканці та гості міста Кривого Рогу!

вгору