(0564)94 83 60
(068)970 56 97
(0564)94 83 63 прийм.
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | Мандрівка світом мистецтва на Поштовому

Мандрівка світом мистецтва на Поштовому

23 січня в відвідувачі Бібліотеки на Поштовій мандрували світом мистецтва - поринули в історію архітектури та скульптури Древнього Єгипту разом з викладачем кафедри образотворчого мистецтва художньо-графічного факультету відділення факультету мистецтва КДПУ Юлією Зенькович. Дізнавалися, чому саме єгипетські піраміди у списку див Геродота є першими, де подівся ніс Сфінкса і чому робота плакальниці є престижною, стали майже свідками релігійної реформи Ехнатона, спробували дослідити, що саме брали у потойбічний світ фараони.

А ще релаксували, відтворюючи на папері образи, які запам'яталися  найбільше, після неймовірно натхненної цікавої лекції пані Юлії. Це вже друга лекція авторського курсу “Мистецтво очима художника”, яку провела  Юлія Зенькович у Бібліотеці на Поштовій. За словами  художниці, авторський курс з мистецтва — це не просто про дати і події, це — про рефлексію у мистецтві, про те, як ми його відчуваємо, про нас в творах мистецтва.

Мистецтво може надихати і захоплювати, розповідати про історію людства, ведучи глядачів у глибину століть, бентежити трагедіями чи романтичними історіями з життя тих, чиї портрети або скульптури ми нині маємо можливість споглядати.

         Якщо ви бажаєте відчути магію мистецтва і зрозуміти , як воно впливає на нас, запрошуємо до Бібліотеки на Поштовій, відвідати цикл бесід з Юлією Зенькович. Лекції проходять в рамках мистецького лекторію двічі на місяць, по неділям, о 14.00, за адресою: просп. Поштовий, 40.

вгору