Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | Літній читальний зал у парку імені Федора Мершавцева

Літній читальний зал у парку імені Федора Мершавцева

Літній читальний зал – це затишне місце цікавого і корисного дозвілля для дітей та дорослих в зеленому куточку улюбленого мешканцями парку імені Федора Мершавцева, що працює вже четвертий сезон поспіль.

Щонеділі до дерев’яної альтанки, що поряд з Човниковою станцією, не зважаючи на надзвичайно спекотливу погоду, поспішають молоді сім’ї з дітьми, люди старшого віку, всі небайдужі відвідувачі парку – адже, саме тут створені умови для змістовного відпочинку малечі: діти читають книжечки, грають у настільні ігри, малюють, ліплять фігурки з пластиліну, займаються з бібліотекарями та викладачами творчістю. Діти із задоволенням  приймають участь у таких заняттях на свіжому повітрі, а батьки не натішаться, що вільний час і прогулянки їх дітей проводяться і цікаво, і корисно.

Не залишаються поза увагою батьки нашої малечі – для них працює школа «Компетентні батьки», де кожної неділі пропонуються нові, цікаві і необхідні теми щодо виховання дітей.

Працівники відділу обслуговування Центральної бібліотеки КЗК «Міська бібліотека для дорослих» кожного разу сумлінно готуються до роботи  з маленькими відвідувачами парку: готують нові розваги, підбирають книги та цікаві теми для спілкування. Можливо, саме тут бібліотека знаходить нових читачів, які восени обов’язково завітають до їх закладу та стануть вірними шанувальниками її величності – книги.

Запорошуємо, щонеділі, маленьких і дорослих мешканців, гостей Центрально-Міського району, цікаво та корисно провести відпочинок на природі, серед тінистих алей парку імені Федора Мершавцева.

Бажаємо усім мешканцям Кривого Рогу приємного літнього відпочинку і цікавого дозвілля.

вгору