Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | Літній читальний зал

Літній читальний зал

Літній читальний зал в парку імені Федора Мершавцева полюбився мешканцям Центрально-Міського району та з успіхом працює вже п'ятий літній сезон. Цієї неділі тут, як завжди, було гамірно, цікаво, пізнавально і весело. На зустріч з батьками завітала дитячий практикуючий психолог Тетяна Чубко.

Потоки інформації про новітні методи і стратегії по вихованню дітей в нашому цифровому столітті ллються з усіх сайтів соціальних мереж. А як виховати щасливу дитину і не порушити меж? Це важливе питання обговорювала психолог Т.Чубко з дорослими відвідувачами Літнього читального залу, ділилась порадами.

А дітвора в цей час грала в настільні ігри разом з Мариною Мартиновою та її помічниками, які завітали до Літнього читального залу не вперше. Наші маленькі відвідувачі дуже люблять малювали, ліпити пластиліном, а ще більше вони люблять настільні ігри. І коли у нас в гостях дитяча студия «Игрек» з корисними іграми, то радості немає меж, адже, це - не просто ігри. Вони вчать креативно мислити та самостійно приймати рішення. Скільки було уваги та веселого галасу, що ніхто із маленьких відвідувачів не сумував ні хвилини .

Час промайнув непомітно, адже, працівники Центральної бібліотеки КЗК «Міська бібліотека для дорослих», завжди ретельно готуються до зустрічі зі своїми дорогими читачами — маленькими і дорослими.

Проект «Нескучное лето» триває, тож, скористуйтеся чудовою нагодою провести своє дозвілля разом з дітьми, онуками, серед тінистих алей парку. Батьки приходять сюди за порадами, спілкуванням, новими корисними знайомствами з питань виховання дітей у сучасному світі, емоційного спілкування з ними. Під час спільного відпочинку все це можливо успішно реалізувати.

Запорошуємо щонеділі, з 10.00 до 13.00, всіх мешканців та гостей Центрально-Міського району, сім’ї з дітьми, до Літнього читального залу провести цікаво та корисно дозвілля в приємній атмосфері парку імені Федора Мершавцева.

вгору