Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | Літні канікули — разом з Центральною дитячою бібліотекою

Літні канікули — разом з Центральною дитячою бібліотекою

Літні канікулиулюблена пора дітвори, коли достатньо часу відпочити, отримати нові враження, завести нові знайомства, а для працівників бібліотеки – це унікальна можливість залучити до книги нових читачів, створити простір для творчого відпочинку і приємного спілкування з книгою. Працівники Відділу обслуговування Центральної дитячої бібліотеки  працювали за складеною програмою літніх масових заходів, провівши попередньо ретельну підготовку щодо залучення маленьких та юних читачів до бібліотеки.

           Робота з дітьми з пришкільнипх таборів розпочалася ще наприкінці травня з відкриття циклу заходів «Катрусин кінозал на Поштовому». Це масові  заходи для дітей дошкільного та молодшого  шкільного віку (5 – 10 років) різноманітної тематики, з обов’язковим використанням мультимедійних презентацій: «Подорож країнами мультфільмів», «Катрусин  кинозал на Поштовому». Намагаючись привернути увагу читачів до професії  бібліотекарів, працівники бібліотеки провели такі заходи пізнавального характеру: бібліотечний тренінг «Капітани книжкових морів», інтерактивну гру «Бібліотекар на годину», екскурсію по приміщенням бібліотеки. З метою виховання у дітей свідомого ставлення до своєї безпеки, вироблення навичок дотримання правил поведінки у надзвичайних ситуаціях, дбайливого ставлення до свого здоров'я, в Центральній дитячий бібліотеці були проведені наступні заходи: уроки  здоров’я «За хмарою тютюнового диму», “Бережи здоров'я з молоду”, години застереження «Червоний, жовтий, зелений на варті безпеки руху», уроки безпеки «Твій друг світлофор», «Розумна обережність».

Проводились тут і рухливі ігри, інтелектуально-розважальні конкурси та  літературні подорожі «На всіх вітрилах – у книжкове море», уроки доброти «Вчимося розуміти один одного», літературне лото «Що за диво – ці казки». До року Китаю в Україні було присвячено калейдоскоп цікавих фактів «Унікальний і дивовижний Китай».

 

Спільно з Благодійним фондом «Громадська ініціатива мешканців Кривбасу» було  проведено бібліодесант - конкурс малюнків «Сонячна країна дитинства», який  проходив в парку імені Федора Мершавцева. Під час заходу діти змагалися в різноманітних конкурсах: відгадували загадки, розмальовували картинки, складали пазли.

            Всього в бібліотечних заходах взяли участь близько 500 дітей району, учнів КЗШ №№1, 5, 8, 20, 22, 28, 60.

 У Відділі обслуговування Центральної дитячої бібліотеки

 відкрився пункт європейської інформації, для різностороннього інформування мешканців місцевої громади з європейською тематикою, що стосується економічного, культурно-освітнього, громадського життя європейської спільноти. До послуг відвідувачів – інформаційна зона «Знайомтесь – Європейський Союз» – це місце, де користувач може отримати необхідну інформацію про ЄС, переглянути друковані матеріали, періодику, отримати консультацію бібліотекаря.

вгору