Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | Літнє дозвілля разом з бібліотекою

Літнє дозвілля разом з бібліотекою

Літо — особлива пора для дітвори, а їх цікаве та змістовне дозвілля під час літніх канікул — це особлива турбота бібліотечних працівників, які постійно знаходять нові, цікаві та сучасні форми роботи  з маленькими та юними читачами.

Працівники бібліотек Центрально-Міського району КЗК “Міська бібліотека для дорослих” КМР провели для  дітей та підлітків багато різноманітних, цікавих культурно-масових заходів - краєзнавчі подорожі, історичні екскурси, спортивні мозаїки, літературні альманахи,  бліц - турніри, вікторини, а також огляди літератури, єралаші та інші заходи.  Допитливі криворіжці протягом літа із задоволенням відвідуют всі бібліотеки району та приймають активну участь у   бібліотечних заходах.

Так, на базі Центральної бібліотеки КЗК «Міська бібліотека для дорослих» КМР учні КЗШ №22  поринули у віртуальну екскурсію за допомогою спеціальних VR-окулярів та дізнались багато цікавого і вражаючого про своє місто. Надзвичайно цікаво було дізнатися, який кар’єр має зовні форму серця, а його площа дорівнює майже трьом таким країнам, як Монако? Чому Кривий Ріг – найглибше місце в Європі? Що таке «Криворізький гранд-каньйон, провал «Гніздо дракона»? Який рудник став локацією зйомок українського фільму «Червоний»? Що приваблює іноземних туристів до нашого міста та багато іншого. А  деякі об'єкти діти могли знайти на представленій тут туристичній карті міста.

-         На базі бібліотеки-філіалу №5 КЗК «Міська бібліотека для дорослих» КМР відбулася цікава гра-вікторина «Рослини в українських прислів’ях та приказках», учасниками якої стали діти літнього пришкільного табору «Сонячний дощ». Бібліотекарі підготували цікаву програму,  яка включала і розважальні конкурси, і інтелектуальні ігри, і творчі завдання. Діті дізналися про історію, походження та відмінність між прислів'ям та приказкою. Під час гри одна команда читала початок прислів'я, а інша - знаходила і читала його продовження. Діти мали нагоду проявити свої інтелектуальні таланти, а також, отримали незабутні враження від екскурсії оновленою бібліотекою.

-         Вихованці пришкільного табору «Чайка» завітали до бібліотеки-філіалу №17 КЗК «Міська бібліотека для дорослих» КМР на гру-подорож «Казкова країна мудрої книги», щоб із користю та веселощами провести свій черговий день літнього відпочинку. На дітлахів чекала вікторина «Спробуй казку відгадати», бібліогралочка «Телеграма від казкового героя», конкурс на краще декламування віршів. Всі учасники заходу отримали солодкі призи.

         Приємно відзначити, що в бібліотеках району діти цікаво і змістовно проводять літнє дозвілля, отримуючи позитивні емоції від зустрічей з літературними героями, покращують навички спілкування, розвивають свої інтелектуальні та творчі здібності, поповнюють багаж необхідних знань.

Хочеться подякувати за активну, плідну працю всіх працівників бібліотек Центрально-Міського району, які  роблять все можливе, щоб у сучасному часі інформаційних технологій підтримувати інтерес та зацікавленість підростаючого покоління до бібліотеки, до справжньої книги, до історії рідного краю, до справжнього, не віртуального життя…

вгору