Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | Квітка надії -2019

Квітка надії -2019

18 квітня в КП «Криворізький академічний міський театр драми та музичної комедії імені Тараса Шевченка» відбувся Гала-концерт XVІІ районного відкритого фестивалю дитячої, юнацької та молодіжної народної творчості «Квітка надії». Це стало довгоочікуваною та приємною подією в культурному житті Центрально-Міського району і міста Кривого Рогу у цілому. За доброю традицією, що склалася у районі, фестиваль «Квітка надії» збирає талановитих дітей та молодь Криворіжжя, що мають велике натхнення та нові ідеї, демонструють свої найкращі виступи у вокальному, хореографічному, музичному мистецтві та оригінальному жанрі.

З теплими словами привітання до учасників фестивалю, керівників колективів та викладачів звернулася почесний голова журі — заступник міського голови, заслужений працівник культури України Валентина Миколаївна Бєрлін. Привітав талановитих криворіжців з різних районів нашого міста голова Центрально-Міської районної у місті ради Сергій Володимирович Нєженцев.

Відкрили концертну програму новою піснею “Квітка надії” у виконанні гостей фестивалю -К.Фрасинюк та зразкового художнього колективу “Театр пісні “Зустріч” КПНЗ “ПДЮТ Центрально-Міського району” КМР. В Гала-концерті взяли участь 160 найкращих з кращих учасників: вокальний ансамбль під керівництвом Н.Журавель та вокальний ансамбль під керівництвом А.Нагорної, Е.Зейналов, П.Музиченко-Козловська КВНЗ “Криворізький обласний музичний коледж” ДОР, колектив сучасного танцю “Star Kids”     17 гарнізонного будинку офіцерів ОК “Схід”, зразкові художні колективи «Юність», «Веселка», студія естрадного вокалу“Джанго” творчого центру «Палац культури металургів», вокальна студія «Серпантин» ЦДЮТ «Дивосвіт», зразковий художній колектив «Очаровашки» КПНЗ «ЦПО      «Зміна» КМР, народний цирковий колектив “Арлекін” палацу культури і творчості ПАТ “Південний ГЗК”, маленька солістка колективу фольклорного мистецтва “Ладоньки” КПНЗ “ПДЮТ Центрально-Міського району” КМР А.Тіщук, дует - А.Володіна та Д.Бондаренко КПМНЗ “Криворізька міська школа мистецтв №1” КМР, солістка Д.Удовиченко КПМНЗ “Криворізька міська музична школа №2” КМР, зразковий танцювальний колектив “Візерунок” палацу культури “Тернівський”.

Зустрічали гостей у фойє театру джазові мелодії у виконанні гостей фестивалю — гіг-бенду КВНЗ “Криворізький обласний музичний коледж” ДОР.

Час підтверджує - фестиваль «Квітка надії» не втрачає своєї самобутності, важливості та значимості та кожного року доводить усім нам, що Кривий Ріг – місто надзвичайно талановитих і щирих людей, справжніх патріотів своєї країни.

Приємно відзначити, що участь у фестивалі «Квітка надії» безкоштовна. Фестиваль охопив різні вікові категорії учасників – від 3 до 35 років.

Дипломами першого, другого та третього ступенів, а також     подарунковими сертифікатами магазину електроніки «Фокстрот» було відзначено найкращі творчі колективи та солістів міста Кривого Рогу.

Висловлюємо велику подяку адміністрації та працівникам КП «Криворізький академічний міський театр драми та музичної комедії імені Тараса Шевченка» за надану можливість виступити учасникам фестивалю на професійній театральній сцені, з прекрасним, сучасним звуковим та неймовірним, красивим світловим обладнанням.

Дякуємо усім учасникам фестивалю “Квітка надії-2019”за майстерність та бажаємо нових творчих злетів, здійснення бажань і мрій, хай надія завжди живе у ваших серцях!

вгору