Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | Круглий стіл на теми екології в Центральній бібліотеці

Круглий стіл на теми екології в Центральній бібліотеці

Проблеми екології та чистого повітря близькі майже кожному криворіжцю. Більшість з нас вважає, що причиною забруднення повітря та потужним джерелом пилу є робота промислових підприємств, що працюють у нашому місті.

В Центрально-Міському районі бібліотекарі відділу обслуговування Центральної бібліотеки КЗК «Міська бібліотека для дорослих» КМР взялися за надзвичайно важливу справу – донесення до громадян важливої, корисної та цікавої інформації, просування екологічних знань та формування екологічної культури серед мешканців міста Кривого Рогу. Партнером у проведенні заходів є громадська організація «Екологічна рада Криворіжжя», а її просвітницька діяльність є важливим напрямком спільної роботи цієї організації та Центральної бібліотеки.

Сьогодні бути екологічно грамотним дуже важливо, адже йдеться, у першу чергу, про особисту безпеку кожного. Виховання екологічної культури - один з важливих напрямків діяльності Центральної бібліотеки,  працівники якої відзначають велику потребу мешканців міста в екологічній інформації. Саме тому бібліотека прагне зробити екологічну інформацію та екологічні знання доступними для всіх мешканців міста, а сприяє цьому тісна співпраця з ГС «Екологічна рада Криворіжжя». Нещодавно на базі Центральної бібліотеки було проведено спільний захід, де члени спілки ознайомили присутніх з підсумками своєї діяльності у 2018 році, а бібліотека підготувала виставку матеріалів «Екологія Кривбасу». Обговорювали питання залучення молоді до екологічної діяльності, адже Центральна бібліотека має досвід просування екологічних знань саме серед молодіжної аудиторії.

За останні роки зріс інтерес молоді до екології, як побутової звички, коли екологічні мотиви керують повсякденною діяльністю людини. Бібліотека проводить цикл інтерактивних бесід «Екологія на кожен день», метою якого є формування руху «екологів», для яких екологія - це, в першу чергу, зміна своїх звичок, думок в сторону екологічності, «зеленості», органічності, позитивного приватного впливу на навколишнє середовище!

Бібліотечні працівники у постійному пошуку нових форм проведення екологічних заходів. Так, з учнівською молоддю було використано формат «Світове кафе», на якому обговорювалися теми «Як створити світ, в якому їжа не викидається на смітник?», «Місто проти сміття: хто кого?». Такі заходи сприяють розвитку екологічної культури та підвищенню рівня екологічної активності молоді.

 

вгору