Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | Криворізький колекціонер Володимир Лін

Криворізький колекціонер Володимир Лін

Центральна бібліотека на Поштовій — справжня територія спілкування. Нещодавно тут відбулася надзвичайно цікава та тепла зустріч з відомою і шанованою у місті Кривому Розі людиною — Ліном Володимиром Миколайовичем — лікарем-дерматологом вищої кваліфікації. А ще Володимир Миколайович — відомий вчений, краєзнавець, захоплений колекціонер, редактор збірника “Криворізький колекціонер”, автор книги “Криворізька трагедія”.

         Під час зустрічі відвідувачі Центральної бібліотеки отримали справжню насолоду від спілкування з прекрасним оповідачем В.Ліном, який поділився своїми спогадами, надав масу цікавої інформації про місто Кривий Ріг, його унікальних людей та унікальні колекції. І це - всього розгляд декількох сторінок з різних збірок “Криворізького колекціонера”. Володимир Миколайович Лін відноситься до спільноти відповідальних колекціонерів — його мета, насамперед, зберегти все цінне для широкого кола людей та наступних поколінь.

        Запрошуємо всіх криворіжців до Центральної бібліотеки КЗК “Міська бібліотека для дорослих” КМР (просп.Поштовий, 40) ознайомитись з унікальною збіркою “Криворізький колекціонер".

вгору