Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | Краще місце відпочинку у Центрально-Міському районі

Краще місце відпочинку у Центрально-Міському районі

Краще місце відпочинку у Центрально-Міському районі – парк імені Федора Мершавцева – саме так вважають відвідувачі Літнього читального залу, що працює щонеділі в дерев’яній альтанці, поряд з Човниковою станцією. І ось чому. Працівники відділу обслуговування Центральної бібліотеки КЗК «Міська бібліотек для дорослих» провели невеличке опитування своїх читачів на тему, чому вони відвідують цей парк та яким хочуть бачити дане місце відпочинку.

На думку мешканців міста, міський парк має бути зеленим, безпечним, де можна приємно відпочити, відволіктися від міської суєти, спокійно провести час з коханими  та рідними людьми.

Всі без винятку мешканці відзначають приємні сучасні зміни, що відбулися в парку імені Федора Мершавцева за останні 5 років. Від працівників бібліотеки читачі дізнаються, що парк було відновлено БФ «Громадська ініціатива мешканців Кривбасу», що можна завжди долучитися до життєдіяльності та розвитку парку – висадки дерев та чагарників, квітів, прибирання території парку, участі у різноманітних культурно-масових заходах.

Приваблюють криворіжців і Човнова станція, і «Дерево  закоханих», і єдиний у нашому місті вірьовочний парк «Лень в пень», і оновлений фонтан, і красиві клумби, і затишні алеї парку серед старовинних дерев, і втіха від найменших жителів парку – білочок, птахів. Літня естрада парку гостинно зустрічає у вихідні та святкові дні культурно-масовими програмами – концертами, фестивалями, виставками, майстер-класами. Двічі на рік – весною та восени, тут традиційно відбувається міський конкурс-пленер «Чарівна весна» та «Чарівна осінь», який збирає художників різного віку та статусу для створення шедеврів на природі.

У спекотні дні особливо багатолюдно біля води, у оновленій пляжній зоні, а у розпорядженні відпочиваючих – човни, катамарани, спортивна зона, WI-FI. Для цікавого та корисного дозвілля – альтанка для  настольних ігор, читання книг і періодичних видань на свіжому повітрі. Парк зручний та доступний для людей з особливими потребами, а сучасно тротуарна плитка дозволяє без перешкод рухатися людям у візках та молодим мамам з візочками. На доглянутих та гарно викошених газонах можна із задоволенням відпочивати чи займатися йогою. А Літній читальний зал, що створили працівники відділу обслуговування Центральної бібліотеки КЗК «Міська бібліотека для дорослих», люблять і діти, і дорослі.

Навіть взимку тут буває весело і багатолюдно – проводиться новорічне свято – День Святого Миколая, свято Масляної.

Тут – безпечно. Парк охороняється представниками муніципальної гвардії та поліцейським вело патрулем.

Дізнатися більше з історії парку можна у Центральній бібліотеці КЗК «Міська бібліотек для дорослих» (пр. Поштовий, 28).

Цієї неділі, 20 серпня, з 10.00 до 13.00, на всіх бажаючих чекає нова зустріч з бібліотечними працівниками, які проведуть для малечі урок доброти «Майже все про домашніх тварин». Приходьте, будь ласка, буде цікаво!

Бажаємо усім мешканцям і гостям Центрально-Міського району приємного відпочинку в надзвичайно красивих куточках «Старого міста».

вгору