Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | Книга просить на гостини

Книга просить на гостини

Весняні канікули – гарна пора для бібліотекарів - вони не тільки обслуговують читачів, а й організовують для них цікаве та змістовне дозвілля.

«Бібліотека – книжкова країна, з радістю читає в ній кожна дитина»,- такими словами розпочався Всеукраїнський тиждень дитячого читання  в бібліотеці–філіалі № 8 КЗК «Міська дитяча бібліотека» КМР.

На літературно-ігровий коктейль "Книга просить на гостини, в неї свято – іменини" завітали учні 2-Г класу КЗШ № 8. Бібліотекарі радо зустріли своїх маленьких читачів, створивши атмосферу довіри, доброзичливості, дружелюбності, адже, головна мета їх роботи — щоб діти, вперше завітавши до бібліотеки, захотіли прийти знову. Школярі дізнались про історію свята дитячої книги, проявляли свої здібності, отримати радість від спілкування з веселим бешкетником “Незнайкою”, спробували свої сили у створенні поетичних рядків. Театральний конкурс та перевтілення в казкових героїв викликав бурю емоцій і захоплень у наших гостей. Бібліотекар Брик І.І. розкрила таємниці книжок-ювілярів з книжкової виставки «З днем народження, Книго!». Впродовж години в дитячій бібліотеці не стихав дитячий галас і сміх. Наприкінці заходу діти обрали з книжкової виставки-рекомендації «Час читати!» цікаві твори для читання вдома, розпочавши мандрівку по великому Книжковому королівству. Тепер вони з гордістю можуть сказати: «Ми стали справжніми читачами!».

Запрошуємо усіх маленьких мешканців Центрально-Міського району до затишних залів бібліотеки–філіалу № 8 КЗК «Міська дитяча бібліотека» Криворізької міської ради, де кожен тут — бажаний гість.

вгору