(0564)94 83 60
(068)970 56 97
(0564)94 83 63 прийм.
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Повідомлення | Інформація для суб'єктів подань відомостей періодичного поновлення

Інформація для суб'єктів подань відомостей періодичного поновлення

Виборчим Кодексом України внесено зміни до виборчого законодавства, якими передбачена можливість подання відомостей періодичного поновлення до органу ведення Державного реєстру виборців в електронній формі за підписом, прирівняним до власноручного підпису відповідно до Закону України "Про електронні довірчі послуги".

З метою впровадження нововведень Службою розпорядника Державного реєстру виборців на офіційному сайті Державного реєстру виборців створено сервіс “Кабінет суб’єкта подання відомостей”https://www.drv.gov.ua/ords/svc/f?p=kspv )

Сервіс "Кабінет суб’єкта подання відомостей” виконує функції з доставки електронних документів та спрощує суб’єктам подання відомостей періодичного поновлення, визначених статтею 22 Закону України “Про Державний реєстр виборців”, процедуру накладення електронного підпису та надсилання електронних документів.

Починаючи з квітня 2021 року суб’єкти подання відомостей періодичного поновлення можуть подавати відомості в електронній формі, при цьому не дублюючи інформацію на паперовому носії.

Для початку роботи в "Кабінеті суб’єкта подання відомостей” необхідно зареєструватись та отримати погодження Служби розпорядника Державного реєстру виборців.

У час цифрової трансформації держави впровадження цього електронного сервісу спрощує процедуру доставки відомостей до органів ведення Державного реєстру виборців та дозволяє мінімізувати особисті контакти в умовах поширення коронавірусної хвороби COVID-19.

вгору