(0564)94 83 60
(068)970 56 97
(0564)94 83 63 прийм.
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Повідомлення | «Індивідуальний договір про надання послуги з постачання теплової енергії»

«Індивідуальний договір про надання послуги з постачання теплової енергії»

Згідно з вимогами Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» 5 листопада 2021 вступив в силу «Індивідуальний договір про надання послуги з постачання теплової енергії» між  КПТМ «Криворіжтепломережа» та споживачами. Документ розміщено на офіційному сайті КПТМ «Криворіжтепломережа».

Основні новації договору.

Обсяг спожитої споживачем послуги складається з наступних показників:

  • обсягу теплової енергії на опалення приміщення споживача;
  •  частини обсягу теплової енергії на задоволення загальнобудинкових потреб на опалення, який складається з обсягу теплової енергії на опалення місць загального користування і допоміжних приміщень будинку;
  • обсягу теплової енергії на забезпечення функціонування внутрішньобудинкових систем опалення.

Обсяг теплової енергії на задоволення загальнобудинкових потреб на опалення розподіляється також на споживачів, приміщення яких обладнані індивідуальними системами опалення.      

Звертаємо увагу, що у  разі несвоєчасного здійснення платежів споживач зобов’язаний сплатити пеню в розмірі 0,01 відсотка суми боргу за кожен день прострочення. Загальний розмір сплаченої пені не може перевищувати 100 відсотків загальної суми боргу. Нарахування пені починається з першого робочого дня, що настає за останнім днем граничного строку внесення плати за послугу.

Виконком Центрально-Міської районної у місті ради звертається до мешканців району не зволікати з оплатою за спожиті енергоносії, сплачувати та отримувати якісні послуги.

Інформує:
вгору