Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | ХV районний відкритий фестиваль дитячої, юнацької та молодіжної народної творчості « Квітка надії»

ХV районний відкритий фестиваль дитячої, юнацької та молодіжної народної творчості « Квітка надії»

Свято творчості, краси і таланту

9 лютого 2017 року у КП «Криворізький міський театр драми та музичної комедії імені Тараса Шевченка» відбувся фестиваль «Квітка надії».

 «Квітка надії» - це не тільки конкурс та змагання за високі нагороди, а й своєрідний екзамен, випробування для учасників і керівників колективів. Це  ще одна сходинка  на шляху до  найвищих творчих досягнень.

За 15 років фестиваль з невеличкого районного, перетворився на епіцентр дитячої та юнацької творчості нашого міста Кривого Рогу.

Щорічно кількість учасників фестивалю зростає. В цьому році у відбіркових турах продемонстрували свою майстерність більше тисячі учасників. Були представлені різноманітні жанри: від вокалу і хореографії до інструментальної музики, оригінального жанру та декоративно-ужиткового мистецтва.

«Майбутнє за молоддю, і дуже приємно, що сьогодні ми разом з вами пишемо нову сторінку літопису славетної історії нашого краю та збагачуємо скарбницю народних традицій і мистецьких здобутків нашого району та міста новими талантами»,- сказав голова районної у місті ради Сергій Нєженцев, та побажав усім учасникам творчої наснаги, жаги до перемоги і завжди йти до своєї мети, а глядачам незабутніх вражень і яскравих емоцій від виступів.

На районне свято завітали Криворізький міський голова Юрій Григорович Вілкул та заступник Криворізького міського голови, Заслужений працівник культури України Валентина Миколаївна Бєрлін.

Міський голова привітав всіх зі святом та висловив подяку усім, причетним до організації та проведення фестивалю, хто надає всебічну підтримку  творчо-обдарованому майбутньому Кривбасу. 

вгору