(0564)94 83 60
(068)970 56 97
(0564)94 83 63 прийм.
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | Хай квітне щаслива моя Україна!

Хай квітне щаслива моя Україна!

24 серпня 2021 року відбулося головне державне свято нашої країни – 30-та річниця незалежності України. Виконком Центрально-Міської районної у місті ради виступив організатором районного свята «Хай квітне щаслива моя Україна!», що було проведено в найкрасивішому та улюбленому місці відпочинку криворіжців – парку імені Федора Мершавцева.

В цей святковий день парк ожив святковими виставками, на яких було представлено заклади, установи та підприємства району. Тут же були створені тематичні, цікаві фотозони, книжково-ілюстративні виставки, різноманітні майстер-класи, робили аквагрим. Дитяча галявина бавила музично-розважальним заходом “Ми щаслива дітвора” та конкурсом малюнку та “Галявиною казок”. В зоні пляжу було надзвичайно гамірно та цікаво — тут відбулися спортивно-розважальні конкурси “Козацькі розваги”, “Спортивна родина - здорова дитина”, показові виступи спортсменів.

Святкове театралізоване відкриття районного свята розпочалося на Човновій станції парку, за участю артистів КП “Криворізький академічний міський театр драми та музичної комедії імені Тараса Шевченка". Привітали криворіжців зі святом та вручили заслужені нагороди кращим працівникам закладів освіти, культури, підприємств, установ району - голова Центрально-Міської районної у місті ради Катерина Мурашова, помічник Народного депутата України Юрія Корявченкова — Олександр Савченко, радник голови Дніпропетровської обласної ради Арина Пустова. Свято продовжилося захоплюючим конкурсом “Міні Міс україночка”, за участю маленьких вихованців дошкільних навчальних закладів району та майстер-класом з хореографії “Україна -це ми!”, за участю творчих колективів КПНЗ “Центр позашкільної освіти «Зміна» КМР та КПНЗ “Палац дитячої та юнацької творчості Центрально-Міського району” КМР.

Святково прикрашена літня естрада парку зустрічала відвідувачів парку яскравими виступами кращих творчих колективів та солістів КПНЗ “Палац дитячої та юнацької творчості Центрально-Міського району” КМР, КЗ “Палац культури «Карачуни» КМР, КЗСМО “Музична школа №1” КМР, “Школа           мистецтв №2” КМР, студентів КЗ “Криворізький обласний фаховий музичний коледж” ДОР.

Мешканці і гості району тепло зустрічали кожен виступ криворізьких талантів, і професійних, і юних, і аматорів. Сподіваємось, що жителі та гості Центрально-Міського району отримали у цей святковий день багато яскравих вражень, радісних емоцій та гарний, оптимістичний настрій.

Красивий фонтан надзвичайно приваблював цього теплого сонячного дня відвідувачів парку своєю прохолодою. На тінистих алеях працювала святкова торгівля – свою смачну продукцію представляли кращі кафе та ресторани району.

Дякуємо усім учасникам районного свята за активну участь у цьому заході, за відданість та вірність своїй справі на благо нашої рідної України”.

вгору