Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | Екологічна конференція у Центральній бібліотеці для дорослих

Екологічна конференція у Центральній бібліотеці для дорослих

4 жовтня, в межах проекту «Екологічні читання» та тижнів Німеччини в Україні, Центральна бібліотека КЗК «Міська бібліотека для дорослих», спільно з КСЗШ № 20, провела екологічну конференцію «Охорона навколишнього середовища, як запорука збереження життя на Землі».

На конференції були присутні гості  з Німеччини: вчитель і директор німецької школи та бургормістр міста міста Росслебена – Штеффен Зауербір, член громадської спілки, заступник директора благодійного фонду «Громадська ініціатива мешканців Кривбасу», головний еколог Йосип Дмитрович Маяков. Учні 9-11 класів спеціалізованої школи № 20 з поглибленим вивченням німецької мови презентували свої доповіді на німецькій мові на різні теми: «Захист навколишнього середовища», «Забруднення води в Україні та Німеччині», «Проблема безпритульних тварин» та інші. 

Заслухавши всі доповіді, головний еколог міста Й. Д. Маяков відмітив, що представлені екологічні теми є дуже актуальними Кривого Рогу. Він наголосив, що переглянувши свій негативний вплив на природу, кожен мешканець міста повинен звести його до мінімуму та знайти засоби сприятливих дій на живий світ навколо себе. Кожен в змозі внести посильний вклад у благородну і надзвичайно важливу справу охорони і збереження навколишнього середовища.

вгору