Офіційний сайт Виконкому
Центрально-міської районної у місті Кривому розі ради
тел:(0564)94 83 60,(068)970 56 97, прийм.(0564)94 83 63 факс:
пн-пт: 8.00-16.30
Перерва: 12.30-13.00
сб, нд: вихідні
50000, м. Кривий Ріг,
вул. Свято-Миколаївська, 27
Головна | Актуально | Новини | Екологічні читання в Центральній бібліотеці

Екологічні читання в Центральній бібліотеці

Працівники Центральної бібліотеки для дорослих (пр. Поштовий, 42) долучилися до міжнародного дводенного форуму «Криворізька зелена стратегія», який було організовано  партнером бібліотеки – Громадською спілкою «Екологічна рада Криворіжжя». Цікаво та корисно було прийняти участь у діловій грі «Стрейкхолдери екологічних процесів в Україні – побудова карти взаємодії». Гра такого формату показує, як одночасно можуть взаємодіяти керівники підприємств, депутати, місцева влада та громадські організації для збереження та розвитку екології. Обговорювалась, також, тема «Чи потрібен місту Кривому Рогу статус зони екологічного лиха?».

Може виникнути питання, а що спільного між екологією та бібліотекою? Відповідаємо: важливим напрямком своєї  діяльності бібліотека вважає формування екологічної культури у мешканців міста. За підтримки громадських  екологічних організацій бібліотека реалізує проект «Екологічні читання в Центральній бібліотеці», де піднімаються різноманітні теми, що є цікавими громаді – проблеми повітря в місті,  якості води, грунтів,  бездомних тварин, міського сміття, екопоселень.

В «Екологічних читаннях», що проводилипсь у Центральній бібліотеці для дорослих,  брали участь такі поважні спікери форуму, як Євген Василенко – аналітик ГС «Екологічна рада Криворіжжя», Едуард Горевий  та Йосип Маяков – експерти ГС «Екологічна рада Криворіжжя», Василь Савоско – доцент Криворізького державного  педагогічного університету, Вікторія Тротнер – викладач Криворізького професійного металургійного ліцею, Костянтин Борщ  – головний інженер ДП «Кривбаспромводопостачання», Ольга Костіна – PR в ЗПП «Чисте місто».

Бібліотека готова регулярно проводити такі просвітницькі зустрічі та і надалі співпрацювати з громадськими екологічними спілками та активними громадянами, зацікавленими в застосуванні своєї енергії, знань для поліпшення екологічного фону міста.

вгору